PHP - SÜREKLİ CMS PANELİ YAZABİLECEK BİR ARKADAŞ ARIYORUM !

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

Merhabalar,

HTML olarak teslim edilen sitelerin dinamik yönetim panellerini (CMS) yazacak, ve ayda ortalama 4 ve üzeri siteyi tamamlayabilecek, düzenli olarak çalışabileceğim bir arkadaşa ihtiyacım var. Aşağıda beklentilerimi görebilirsiniz.

NOT: Projeler sadece kurumsal tanıtım siteleri, ürün tanıtımı (kullanıcı girişi veya online ödeme vs. OLMAYAN) sitelerinden oluşacaktır. Sıfırdan e-ticaret sitesi geliştirme gibi işlerimizde oluyor, onlar için daha detaylı ve tabiki de daha fazla bütçe ile çalışabiliriz ancak genel ağırlığımız kurumsal siteler.

GENEL GEREKSİNİMLER

- PHP dilinde CMS geliştirmiş ve referans gösterebilecek (Framework kullanılabilir, hazır CRUD yapılarıda kullanılabilir.)

- MYSQL,

- Verdiğimiz HTML'leri anlayacak kadar (ki maalesef böyle bir şey yazma gereksinimi duyuyorum tecrübelerim sonucu) HTML,JQ ve CSS bilgisi olan.

GENEL PANEL GEREKSİNİMLER

- Menü Yönetimi ve Sıralaması,

- Menü linkleme seçeneği (dış link mi yoksa sayfa mı yoksa bir kategori listeleme sayfasına mı yönleceği)

- Menü tipi (ana menümü alt menümü ?)

- Slider yönetimi ve sıralaması

- Kategori yönetimi

- SLUG yönetimi (oluşturulan sayfanın direkt olarak başlığı yerine SEO uyumu için kendimizin yazabileceği URL türetimi)

- Standart sayfa tiplerinin yönetimi (örn. hakkımızda,misyon vizyon vb. ayrca her sayfa da o sayfa ile ilgili keyword vb. SEO ile ilgili alanları da doldurabiliceği)

- Blog yönetimi (her sayfa da o sayfa ile ilgili keyword vb. SEO ile ilgili alanları da doldurabiliceği)

- İletişim sayfası yönetimi

- Çoklu dil (sınırsız dil olmayacak, önceden misal ingilizce ve rusça dilleri olacağını belirteceğim)

- Sitede statik olan yerlerin yönetimi,

- Genel site ayarlar (logo,description,footer logo, favicon vb.)

- Kullanıcı yönetimi (yetkilendirmeye gerek yok sadece birden fazla kullanıcı eklesin çıkarsın vb.)

Bunların dışında her defasında projeye göre şekillenen genelde 1 maksimum 2 modül oluyor mesela kurumsal bir iş ise referanslar ve hizmetler modülü olur, yada anlaşacağım arkadaş ile ilk yapacağımız iş bir emlakçı sitesi olacak dolayısıyla da bizi il,ilçe,tip vb. tanımla modülü ile ilan modülü olacak.

Her projeye ayrı panel yerine esnek ve modüler bir yapıya sahip tek bir panel ve arkadaş ile tanışma/çalışma dileklerimle.

NOT: Ekran görüntülerinde Medya Galerisi görebilirsiniz böyle bir talebim yok zira çok verimli olmadı tabi bu durumu istişarede edebiliriz teklif veren ve çalışmak isteyen arkadaşlar ile.

İyi çalışmalar dilerim.

PHP HTML CSS jQuery MySQL

Proje NO: #27170087

Proje hakkında

16 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 16 freelancer ortalamada $161 teklif veriyor

maksdevmob

Hi I am an full-stack Web and Mobile app developer and have rich experience in Laravel, Express, React.js, Angular, Vue.js, Redux, typescript/javascript || React Native, Flutter, Android Native, Swift and Ionic. I can Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(12 Değerlendirme)
5.0
wronghousemarko

Hola. Saludos desde Serbia. Este es Marko, un desarrollador web completo con más de 9 años de experiencia. Soy un buen candidato para su función de desarrollador, ya que tengo una gran experiencia en el diseño de sitio Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(9 Değerlendirme)
4.8
Pajker

I am PHP & MySQL & jQuery Expert I can do your project on your time and demand I will provide perfect work

$220 USD in 4 gün içinde
(10 Değerlendirme)
3.8
hashosaf

Merhaba ilanınız ile ilgileniyorum. E-Ticaret CMS ERP sistemleri üzerine çalışıyorum. Projelerimi genellikle büyüklüğüne göre Codeigniter ile yazıyorum. Eğer sizin içinde uygunsa yukarıda bahsettiğiniz özelliklerin bir Daha Fazla

$95 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
jp89148

My motto: Passion, commitment, and a lot of hard work. A genuine experienced passionate web developer with relevant and proven expertise. To me,  the goal isn't to build a website. The goal is to build your business. Daha Fazla

$82 USD in 3 gün içinde
(8 Değerlendirme)
0.0
neestech

frontend veya backend ihtiyaçlarınızda sizinle çalışabilirim. PHP Laravel freamwork kullanıyorum, referanslarım arasında e-ticaret siteleri ve kurumsal siteler mevcuttur. İstanbul'da ikamet ediyorum.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ZorHakan

Merhaba, Elimde MVC .NET ile yazdığım bir admin panel mevcut. Dilerseniz link gönderip demo gösterim yapabilirim. Farklı yerlerde değerlendirilebilir. Dilerseniz paneli kaynak kodları ile size teslim edebilirim. İyi Ça Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
turkelkoray

Merhabalar daha önceden kapsam bir şekilde yazmış olduğum kurumsal siteler için admin panel bulunmaktadır. İstediğiniz takdirde tasarımı hazırlanmış css dökülmüş olan tüm işlerinize admin panel giydirmesi yapabilirim. Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
emrecelik1563

Merhabalar bahsettiğiniz cms panelini laravel vuejs kullanarak yazabilirim hem ön taraf hızlı olur hemde arka taraf.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
yelegin

Merhabalar, Biz ajans olarak Php Laravel ile proje geliştiriyoruz. Projeniz Üzerine detaylı konuşabiliriz. saygılarımla,iyi çalışmalar.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
burakyildiz07

Merhaba, projelerinizde yardımcı olabilirim. Hali hazırda laravel ve vue js kullanarak yazılım geliştirmekteyim. Detayları görüşebilriiz.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0