İptal Edildi

PHP Tema Giydirme Projesi

Merhaba, PHP frameworklerinden codeigniter ile geliştirilmiş bir e-ticaret scripti düzenlenecektir. Script ücretli olarak alındı ve istediğimiz özelliklerin çoğu scriptte mevcuttur. Scripte uygun tasarımın html/css hali mevcuttur ve bu tasarım üzerinden gidilecektir.

Bizim tasarımımız scripte entegre edilecek ve bazı ek fonksiyonlarda eklenerek çalışmanın sorunsuz tamamlanması gerekmektedir. İşin büyük bölümü bizim temanın scripte entegresidir. Bu yüzden çok uçuk fiyatlarda teklifler beklemiyoruz.

Aradığımız kişi, Framework yapılarını bilen ve temiz kodlama yapacak ama en önemlisi işi önemseyecek ve yazılım sürecinde gerekli bilgilendirmeleri yaparak bizi sürece yakın tutacak biridir.

Referanslar bizim için önemlidir, yetkin birini arıyoruz. Makul fiyatlı teklifleri bekliyoruz.

Daha net ortalama fiyat ve süre teklifi alabilmek için ekte proje hakkında detayları sunduk incelerseniz seviniriz. Burada verilen ortalama teklifler ve süreler baz alınarak ve kişinin referans çalışmaları göz önünde bulundurularak anlaşma sağlanacaktır.

Projenin tüm detayları ise anlaşılan kişiyle paylaşılacaktır. Anlaşılan kişinin ulaşılabilir olması önemlidir.

Beceriler: Codeigniter, e-Ticaret, MySQL, PHP, Yazılım Mimarisi

Daha fazlasını gör: php probid tema, single php upload script, ajax php file upload, image php, php mysql data forms, random alphanumeric code php online, fedora core ffmpeg php, php ajax search data, php excel pdf, php free chat ban

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #7684729