Kapalı

PHP ve veritabanlı bir web arayüzü online beraber çalışmak üzere

Job Description:

Merhaba,

Bir web arayüzü projesi için bana yardımcı olacak, iyi seviyede PHP ve SQL bilgisi olan, (benim bilgim çok yok danışmanlık, destek ve eğitim gibi düşünün)

Süreçleri beraber Online yürütebileceğimiz bir yazılımcı arkadaş arıyorum.

Kısaca projeden bahsedeyim;

Ben bir kamu kurumunda memurum, ve bu projeyi çalıştığım kamu kurumu için planlıyorum herhangi bir maddi destek almıyorum. Çalışacağımız arkadaşa ben kendi cebimden ödeme yapacağım. Bu sebeple bütçem biraz düşük bunu göz önünde bulundurun lütfen.

Haftada bir kaç gün online olarak bilgisayarıma bağlanıp beraber projeyi yürütmeyi planlıyorum. Ücret saatlik olarak hesaplamayı düşünüyorum. O gün çalıştığımız saat kadar saatlik ücreti çalışmadan sonra ödeyebilirim. İlerleyen günlerde haftalık veya aylık olarak anlaşabiliriz. Projem ne çok kolay ne çok zor orta kararda bir uygulama. Tasarımsal olarak kullandığım html bir template var biz sadece php ile parçalayıp bölüp kodlayacaz. Arayüz amacı itibariyle kuşlanıcının çok fazla raporlama çekmesini sağlayacak bir sistem olacak. Projeyi tamamlamak için bir kaç ay vaktimiz var. Bana yardımcı olabilecek projeyi hem beraber tamamlayıp hemde bu süreçte bana bilgi katacak arkadaşların başvurularını beklerim.

Beceriler: PHP, Web Sitesi Tasarımı, HTML, MySQL

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #35855869

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $4/saat teklif veriyor

eminbasdan

Merhaba, Genelde .net core mvc ile proje geliştiriyorum fakat projenin detaylarını öğrenebilirsem sizlere yardımcı olabilirim.

$8 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
Kazasker

Merhaba. Çalışmış olduğum şirkete Şubat ayı itibariyle artık evden çalışmaya devam edeceğim. Asıl işimin yanında konsantre olup yürütebileceğim uygunlukta bir proje olabilir. Hem tanışmak hem detayları konuşmak isterim Daha Fazla

$2 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
bayramkizilkan0

Merhaba hocam ben bilgisayar programcılığı 2. Sınıf öğrencisiyim PHP html gibi projeler de size her türlü yardımcı olurum ek Olarak wordpress gibi site yapımı ilgili yardımcı olurum.

$3 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
metinulger

Merhaba hafta içi akşamları, hafta sonu ise tam olarak müsait olabilirim. Her türlü projeye uygunum birlikte bu projeleri yapabiliriz. Ayrıca anlatarak yapabilirim.

$3.5 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0