Kapalı

Prestashop B2B Yedek Parça Sitesi Revize

Prestashop e-ticaret sitesinde maliyet fiyatları perakende fiyat olarak gösterilir ve satış fiyatından üyeliği onaylanan müşteri indirim grubuna atanır,bu sayede 3 fiyat gösterilmiş olur. Admin panelden ürün seçilip marka model ve yıl bilgileri girildiğinde ürün detay sekmesinde uyumluluk tabı altında seçimler gösterilir. Ürün Listeleme ürün detay sayfasına girmeden de bu bilgiler gözükebilir. Prestashop Zone Theme ın geliştirilmesi işidir.

Beceriler: PHP, Web Sitesi Tasarımı, Grafik Tasarımı, HTML, Prestashop

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #28978965

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $478 teklif veriyor

javedaasim

Merhaba, ekli resimleri inceledim ve Prestashop Geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir PrestaShop uzmanları ekibiyiz. Prestashop B2B Yedek Parça Sitenizi ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre sizin için geliştireceğ Daha Fazla

$550 USD in 15 gün içinde
(69 Değerlendirme)
7.0
(56 Değerlendirme)
6.8
(85 Değerlendirme)
6.4
ysfyldz

merhaba biraz daha detaya ihtiyaç duymakla beraber yardımcı olabilirim.

$500 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Projenizle ilgileniyorum. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da web sitemizden bana ulaşabilirsiniz.

$450 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
feaxer8

Merhabalar 7 yıllık tecrübem ve referanslarım vardır. Benimle iletişime geçerseniz istediğiniz revizeleri yapabilirim. İyi günler

$450 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
beratingen

Merhaba, daha önce prestashop ile birçok web sitesi geliştirdim. Kaynak kodda değişiklik dahil birçok revize işlemi yaptım. Mesaj atarsanız örnekleri gösterebilirim. Projenizi istediğiniz şekilde düzenleyebilirim.

$400 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ibrahimhalilcapa

merhaba projenizi anladım daha önce böyle bir proje yaptım detaylı görüşmek isterseniz 0530-525-9055 hattından veya buradan iletişe me geçebilirsiniz.

$450 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0