Kapalı

Profesyonel Wordpress Düzenleme(Whatsapp Resim Upload Sistemi) -- 2

Wordpress sitemde kullandığım premium bir soru - cevap temasında bazı düzenlemeler, eklemeler ve ayarlamalar istiyorum. Bu ekleme/düzenlemeden en önemlisi resim/fotoğraf upload sistemidir. Diğer istediklerim buna nazaran basit ayarlamalardır.

Sistemin masaüstü versiyonunda soru sorarken resim ekleme olayı var. Burada client taraflı yani kullanıcı taraflı bir küçültme(optimize) işlemi uygulayıp - dikkat resim daha yüklenmeden küçültülmeli- sunucuya yüklenmeli.

Diğer asıl önemli olay sitenin mobil temasında(tema responsive ve bootstrap kullanılmıştır) soru sorma kısmında resim ekleme sistemi yok. Oraya resim ekleme sistemi yapılmalı. Kullanıcılar çok rahat telefonundan resim seçip sisteme aktarabilmeli ve yine aynı şekilde client tarafında yükleme başlamadan küçültülme uygulanmalı. Jquery ve Flash tarafında client resize image gibi kod parçacıkları ve apiler mevcuttur, mobil destekleri de var.

Site için resim ekleme olayı çok ama çok önemlidir. Sitenin kullanıcılarının yarısından fazlasıda mobil kullanıcılar olacağından bu yukarıda anlattığım özellik çok önemli.

Lütfen iyi derecede php, jquery ve wordpress bilgisi olan arkadaşlar iletişime geçsin. Temanın kodları karışık olabilir.

Beceriler: CSS, JavaScript, jQuery / Prototype, PHP, WordPress

Daha fazlasını gör: wordpress l, upload bulk coupon codes wordpress, file upload form php template wordpress, upload avatar front end wordpress, upload html file convert wordpress, upload song mp3 player wordpress, upload download login area wordpress, upload text database file wordpress, upload secure exe files wordpress, upload newly created plugin wordpress, free upload file contact form wordpress

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #8372591

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $290 teklif veriyor

trkr

Merhaba, Temanın adı nedir? İyi çalışmalar, Türker YILDIRIM .......................................

$277 USD in 5 gün içinde
(57 Değerlendirme)
6.3
bunyaminsevgin

Bir öneri henüz sağlanmadı

$160 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
bygraywolf

profesyonel şekilde yapılabilir. Keşke siteyide verseydiniz inceleyip ona göre daha güzel fiyatlar verebilseydik

$444 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
sabanceber

Merhaba Ben WordPress'i uzmanlık derecesinde biliyorum eklentide yazıyorum.İsterseniz birlikte çalışabiliriz güvenli bir şekilde.

$277 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0