Proje Geliştirme

Kapalı İlan edilme: 3 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı

Moda ve tasarıma ilgi duyan kullanıcıların ,mağazaları ve diğer kullanıcıları takip edebildiği takip edilen mağazaların ürün eklemelerini, kullanıcıların alışveriş deneyimlerini (Satın alma, Ürün değerlendirme(Mağaza Puanlama) ,Favori ürün ekleme) bir akış(Feed)'da görebilmelerini sağlayan ve Kullanıcıların moda/tasarım alışveriş deneyimlerini birlikte yaşamalarına olanak sağlayan Sosyal E-Ticaret projemize aşağıdaki niteliklere ilgi duyan/sahip olan full stack yazılımcı takim arkadaslari aramaktayiz.

Modalobby ana projesinde framework kullanılmamaktadır.

Modalobby de tasarımda responsive yapıyı sağlamak için Bootstrap SemanticUI gibi hazır bir kütüphane bulunmamaktadır. Projede Mobil ve Web için iki alt modül bulunmaktadır. Yapılan bir geliştirmenin herikisine de ayrı ayrı uygulanması gerekmektedir.

Bu iş için aranan yetkinlikler ;

* PHP

* Jquery

PHP jQuery PostgreSQL Git

Proje NO: #25914868

Proje hakkında

3 teklif Uzak proje Aktif 3 yıl önce

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $8/saat teklif veriyor

filipmihailde

Hi, how are you? Thanks for reading me. I have checked your description carefully. As I am a senior web developer so I am very interested and confident on your project. I have rich experienced in almost web languages ​ Daha Fazla

$10 USD / saat tutarından itibaren
(4 Değerlendirme)
3.4
Abhinandansolera

hi sir I solve your query give me a chance I am a php developer and working on CI framework . send me message for more details.

$11 USD / saat tutarından itibaren
(1 Yorum)
0.0