Kapalı

Short link integrate - Kısa link Entegrasyonu

merhabalar benim bir sitem var ve bu siteye bi özellik eklemek istiyorum. Şimdi üyeler bonus kredi kazanmak için kısaltılmış linke tıklayacak o linkte hedefe ulaşınca yani tıklama kabul edilince üyenin bakiyesine kredi eklenecek. aslında scriptte var fakat aktif değil.

Beceriler: MySQL, PHP, Web Development

Daha fazlasını gör: rebrandly, free url shortener, url shortener api, spotify link shortener, tiny url, best url shortener, link shortener, custom url shortener, integrate affiliate link, integrate access odbc table link, virtuemart short link, short link joomla, short link picture, integrate facebook link joomla community builder, pr5 link sa le, short link, short link script, short video link, short video link created, short link ajax code

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #18033093

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $5/saat teklif veriyor

ByOnjuR

Öncelikle bu işi yaparken sadece para için değil kendime birşeyler katmak için de yapacağım ve bunu yaparken size de faydalı olmak istiyorum.

$4 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
q1egtq1

Tecrübem ve bu işi severek yapmam. Ben tecrübeme oldukça güveniyorum ve bu işe bu sebeple başvurdum.

$3 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
snoopcommando

Yazdıklarınıza göre maximum 1 saatlik bir işten bahsediyoruz , bana göre çok basit bir iş olsa da freelancer.com da ilk işimi yapmak istiyorum , beni seçerseniz pişman olmazsınız.

$8 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0