Kapalı

Statystyki shoutcast

Stworzenie statystyk dla radia internetowego. Statystyki w PHP, CRON.\

Statystyki mają pobierać dane z serwera Shoutcast i ładnie je wyświetlać. Statystyki w czasie rzeczywistym, godzinowe, tygodniowe, miesięczne, da dany dzień i godzinę. Z mozliwością generowania raportów Nie konieczne logowanie.

Beceriler: HTML, Javascript, MySQL, PHP, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını gör: flash shoutcast, develop shoutcast apps, shoutcast sam, shoutcast player webpage, radio flash shoutcast, iphone app shoutcast radio, iphone shoutcast, php script read shoutcast stream, chcemy graphic designera a nawet dwóch z głową i skillem nie byle jakim kraków, dziennikarz tłumacz freelancer z językiem rosyjskim i angielskim kraków, foto video freelance dla młodych z prawem jazdy kat b mokotów, zlece wykonanie serwisu z formularzami tylko freelancer kraków, projekt serwera bazy danych sql w jezyku C

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Zawiercie, Poland

Proje NO: #19376288

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $25 teklif veriyor

GrzegorzKoziolek

Cześć mam na imię Grzesiek i mam 33 lata. Mam ponad 8 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu. Projektuje i tworzę strony, cms, aplikacje, ecommerce, animacje, grafiki oraz video.

$20 USD in 10 gün içinde
(5 Değerlendirme)
2.5
SeKaBo

Witam, jestem chętny podjęcia się zaprogramowania owego "systemu". Proszę o informację dotyczące framework'u w jakim jest pisana strona, lub też jest w czystym PHP.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0