Kapalı

üye tabanlı webcam canlı aktivite sitesi. - open to bidding

[url removed, login to view] benzeri, müzisyenlerin ücretli ya da ücretsiz canlı yayın aktivitesi yapabildikleri bir websitesi istiyorum. ilgilenir misin? fiyatı ne olur? cevap verirsen sevinirim. buradan da konuşabiliriz. [url removed, login to view] iyi çalışmalar.

Beceriler: MySQL, PHP, Yazılım Mimarisi, Web Sitesi Yönetimi, WordPress

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) EDİRNE, Turkey

Proje NO: #7745204

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $977 teklif veriyor

ddawebdizayn

Yazılımınızı en iyi şekilde hazırlayıp. Tarafımızdan ücretsiz destek sağlanmaktadır. İletişim kurarsanız detaylar hakkında görüşebilir bir birimizi daha yakından tanıyabiliriz. Görüşmek üzere..

$1388 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
secretcod16

size özel responsive tasarım ve özel kodlama ile yapılacaktır. Dilerseniz hazır şablon ve hazır altyapı kullanılabilir. Eğer böyle bir şey seçerseniz ücrette 500$ lık bir indirim olabilir.

$1666 USD in 14 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kubilaygocmeen

merhabalar, sistem tam olarak live-cam tarzı birşey mi olacak chat vb. ise profesyonel olarak linux red5 node js mongodb php mysql javascrip ve ajax olarak kodlanmış elimizde bir sistem bulunmaktadır ilgilenir iseniz Daha Fazla

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
monolighttech

Basit, sade ve şık bir tasarım yapabiliriz, böylece hem kullanıcılar karmaşık bir sistemle karşılaşmayacak hem de kolayca siteyi kullanabilecek hale gelirler. Yayıncılar için bir masaüstü yazılım yazmamız daha uygun ol Daha Fazla

$1111 USD in 30 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0