Kapalı

Twitter Takipçi Sistemi Hk

Merhaba Arkadaşlar ,

Sosyal Medya konusunda çalışmalarımız mevcuttur bu kapsamda şu tarz bir php yazılıma ihtiyacım var.

Elimde user:pass olarak yaklaşık 10 bin tane twitter hesabı mevcuttur. Bu hesapları uygulama olmadan app olmadan php ile cookies aldırarak web üzerinden işlem yaptırmak istiyorum.

İşlem olarak herhangi bir twitter hesabını takip ettirme, retweet ve favori attırma ve tweet attrma.

Normalde kullanıcıları twitter'in verdiği Apilere sokarak işlem yaptırmaktaydık, ancak twitter uygulamalarda yaptığı güncelleme ile uygulamadaki kullanıcılara işlem yaptırdıgımızda kullanıcıların uygulamalara bağlı olarak işlem yaptığı token bilgilerini twitter otomatik olarak silmektedir.

Bu sorundan yola çıkarak; söyle bir program ihtiyacı ortaya çıkmıştı[url removed, login to view] web üzerinden işlem yapacaktır.

Programa txt olarak 10bin user:pass kullanıcı listeyi konacak. Bu kullanıcılara browser üzerinden login olarak herhangi bir profili takip etme işlemi yapacaktır. Ancak burda twitterin saatlik limitleri önümüze çıktığından yani 1000 tane user:pass eger tek bir ip adresinden login olup herhangi bir işlem yaptığında ve bu işlemler hızlı olduğunda twitter yaklaşık olarak 1 saat ip ye giriş için izin vermemekte 1 saat dolunca bu işlemlere izin vermektedir.

Bu kapsamda herhangi bir türkiye sunucu alınsa ve bu sunucuda 10 tane ip adresi mevcut olduğundan sistem işlem yaparken bu 10 tane farklı ip adresini kullanırsa 10bin tane user:pass ile işlem yaptıgımda herhangi bir limite takılmayacağını düşünmekteyim. Malum tr proxyler hem başarısız hemde yetersiz olduğundan böyle bir mantık daha aklıma yattı diyebilirim.

Bu anlamda bu işlemleri yapabilecek bir yazılıma ihtiyaç duyuyorum.Lütfen tekliflerinizi iletiniz.

Beceriler: PHP, Yazılım Mimarisi, Twitter

Daha fazlasını gör: takip twitter, twitter rails, twitter manager, posting playlist twitter, nda outsource project, user count twitter pownce jaiku, twitter flash badge, twitter features, want build twitter based site

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #8651256

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $614 teklif veriyor

kapil1234567

Hi, i am Sourabh Kumar Sharma a Software Developer and Software Entrepreneur. I will like to work on your project and deliver the project. I also have a group of talented professional software development engineers w Daha Fazla

$177 USD in 3 gün içinde
(13 Değerlendirme)
4.0
rerdogan

Talep ettiğiniz yazılımı yapabiliriz buna benzer bir modeli daha önceden uyguladık. İlgilenirseniz görüşmek isterim.

$1500 USD in 10 gün içinde
(1 Yorum)
0.0
ademdinlaz

Bir öneri henüz sağlanmadı

$166 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0