Kapalı

Web sitesi, Web tasarim, Wordpress kurulum, devamli yeni ödevler

Bu iş için 32 freelancer ortalamada €10/saat teklif veriyor

sanjay2004

Hello, We've 19+ years of experience in WordPress website development and have excellent design skills, So can deliver your requirement efficiently. please check a few of our recent works at [login to view URL] Daha Fazla

€15 EUR / saat
(1500 Değerlendirme)
10.0
(593 Değerlendirme)
9.1
seekdeveloper

Hi, I have read your post and understood your requirement. Looking for the freelancer to work on your next project? Or just need some issues/bugs/fixes ASAP? I have 11+ years of software experience in fortune 500 comp Daha Fazla

€12 EUR / saat
(136 Değerlendirme)
8.8
guptaranjeet

Hello there, ********** I CAN START WORK ON IT IMMEDIATELY.************** Thanks for your posting. It is my pleasure to be able to bid on your project. Really very much interested to have this project, if you permit. Daha Fazla

€10 EUR / saat
(17 Değerlendirme)
6.4
digitaltechiees

Hi There! Your requirements are clear to me that you are looking for Wordpress developer for Wordpress installation and plugin settings. I can help you with this job. I can provide you ongoing Wordpress development s Daha Fazla

€8 EUR / saat
(89 Değerlendirme)
6.0
pcmuallim

Merhaba. Bahsettiginiz alanlarda WordPress, Websitesi kurulumu, duzenlemesi, ve devamli odevler ile alakali size yardimci olabilirim.

€10 EUR / saat
(8 Değerlendirme)
4.7
morbel

Merhaba wordpress, php, javascript, html ve css konusunda uzmanım. Ayrıca hızlı bir şekilde hazır templateleri uygulayabilir yada sıfırdan yeni bir tasarım oluşturabilirim. Size yardımcı olabilirim.

€12 EUR / saat
(1 Yorum)
4.2
bllctnr

Merhaba ben turkiyede yazilimciyim ayni zamanda wordpress te de uzun yillardir tecrubem var. Sifirdan sistem kodlama ve wordress konularinda calisabiliriz.

€11 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
tunahancelik0

Öncelikle Merhaba wordpress'te deneyimliyim sizin ihtiyacı olduğu bilgilere sahipim eğer anlaşırsak başlayabiliriz.

€6 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
b2a4o

l was create many time wordpress web site project and I have a web site with wordpress right now. If you want to work with me, ı can show my portfolio to you. Thanks.

€9 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
melihilhan

Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıfı bitirdim. Freelance olarak Wordpress konusunda sürekli çalışan gibi destek sağlayabilirim. Belirlediğiniz ücreti sadece çalıştığım saat kadar alırım. Hakkım olmayanı istemem :)

€6 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
muradaras

YAZILIM ve Web tasarımı alanında faaliyet göstermekte olan ajansımız, müşterilerimizin hizmet verdiği sektöre uygun, ürün içeriklerini ve ürünlerin görselliğini yansıtan site kurulumları tasarlamaktadır. Kurumsal kimli Daha Fazla

€9 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
dorukkonuk

Hallo, ich bin ein WordPress-Designer. Wenn Sie einen Domainnamen und ein Hosting haben, verhandeln wir maximal 50 Euro. Ich mache dieses Geschäft seit 3 ​​Jahren. Ich bin sicher, wir haben uns gut verstanden.

€6 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
ZorHakan

Merhaba, Detaylı bilgi almak ve yardımcı olmak isterim. Elimde kendi yazdığım web site yönetim paneli mevcut, belki projelerde bunu kullanabiliriz. İsterseniz link iletebilirim kontrol etmeniz için. Fiyat konusunu işle Daha Fazla

€6 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
kivancbeceren

Merhaba, görüşmemiz sonrasında teklif ücret ve işler oranında anlaşmaya varabiliriz lütfen yaptığınız işler konusunda bana dönüş yapabilir misiniz ?

€9 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
Chemeindefer

Merhaba bilgisayar programcılığı mezunuyum C#, Xamarin ve Python olmak üzere 3 dil biliyorum ve wordpress konusunda yetenekliyim.

€10 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
ozguturkmen

Merhaba Eşimle birlikte yazılım şirketimiz var ikimizde yazılım mühendisiyiz. Wordpress platformunda yıllardır çalışıyoruz bu konuda tecrübeliyiz. Her zaman destek verebiliriz, iletişime geçmek isteriz. Teşekkürler.

€50 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
batuhanmunger

Merhaba sana bu konuda yardımcı olabilirim ayrıca geçtiğimiz aylarda udemy üzerinde wordpress eğitimi yayınladım göz atıp değerlendirmek isteyebilirsin. [login to view URL]

€9 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
erencanerkarakas

merhaba ben 3 yıldır wordpress kullanıyorum ve kendi ekibim var ve 20 ye yakın site yaptım istediğiniz gibi her eklentiye yardımcı olabilirim yada her temayı kurabilirim.

€9 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
Uguraaydmr

Hello I think we can work continuously. I have been serving in the wordpress industry for a long time. You can send a message for reference and detailed information. I wish you good work.

€7 EUR / saat
(0 Değerlendirme)
0.0