Kapalı

WEB ugulama

Oldukça basit bir proje olacak;

*Mobil ve masaüstü uygulaması aynı olacak (response grid ile oluşturulacak), mobil versiyonları için bir frame içine web versiyonu entere edilip apk'sı üretilecek,

*Birden fazla kullanıcı olacağı için her kullanıcıya hesap tanımlaması yapılacak ve bunlar için 3 farklı arayüz olacak : (saha personeli, saha personel yöneticisi ve üst yönetici)

*Veritabanı olarak (id, adres, tür) bilgisi yer alacak. Bu veritabanında saha personeli yöneticisi saha personeline iş ataması yapabilecek, saha personelinin sahadan çektiği resimlere ait exif dosyasından elde edilen veriler ilk baştaki veritabanına ek kolon olarak eklenecektir ve üs yönetici eklenen kolonlar ile mevcut durumun raporunu görebilecektir.

Kullanıcı özellikleri;

*Saha personelinin arayüzü çok basit olacak 3 kolondan oluşan(id, adres ve resim yükle) bir yapıda olacak,(sadece o an çekilen resim yüklemesini kabul edecek geçmişe ait resim yüklemesi kabul etmeyecek)

*Saha personeli arayüze giriş yaptığında Telefon, tablet gibi cihazın gps açık hale gelmesi gereklidir. Ve çekilen resimlerin exif dosyalarındaki tarih, zaman, enlem, boylam bilgilerinin alınarak iş ataması yapılan veritabanına ek kolon olarak eklenecektir.

*Saha personel yöneticisi ise elinde mevcut bulunan tüm adres envanterinden saha personeline iş dağıtımı yapacak,

*Üst yönetici ise 6 adet kolondan oluşan (id,adres, resim, zaman, tarih ve (+,-)) sahada yapılan tüm işlerin listesini görecek, resimleri görebilecek ve exif dosyalarından elde edilen konum bilgisi ile harita üzerinde resimlerin nerede çekildiğini görecektir.

Sistem oldukça basit bir yapıdan ibarettir. Yazılım gerçekleştirilirken tamamen opensource kaynaklar kullanılması kesinlikle tercih sebebidir. (geoserver, postgresql and postgis ve html5)

Beceriler: C Programlama, C++ Programlama, PHP

Daha fazlasını gör: yer, web proje, web sip client opensource, web database frontends opensource, web file manager opensource, simple web site creator opensource, opensource web equation editor, flv player web opensource, opensource web file browser, opensource web file manager, php web file manager opensource, opensource flv player web

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #10244380

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $222 teklif veriyor

sooraj13

Merhaba efendim, Biz burada bir Hint geliştirme şirketiyiz. Biz burada nakledilen ayrıntıları kontrol ve ona daha fazla açıklama istiyorum, bu yüzden mesaj bize o zaman biz mümkün üzerinde hareket edecek daha fazla Daha Fazla

$241 USD in 3 gün içinde
(43 Değerlendirme)
5.3
Interc0de

I have read the details of your project. I will do the work the way you want it. I am expert for this project because I have worked on many same as this project. I got enough skill to maintain it. You do not need to be Daha Fazla

$200 USD in 7 gün içinde
(3 Değerlendirme)
0.0
AGDevoloper

Burada yeniyim ve iş yapıp para kazanmaya ihtiyacım [login to view URL] kurumlarla alakalı belli bir özgeçmişim var eğer bana dönüş sağlarsanız en kısa zamanda işinizi hızlıca hallederim ve size cv min linkini atabilirim.

$222 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0