Kapalı

Websitesinde değişiklik olduğunda bildirim atan uygulama - 11/02/2021 04:41 EST

c# ile yazılmış bir program olacak.

Programda multilinelı bir textbox olacak ve birçok link ekliyeceğim.

Program bu linklere tek tek girecek ve sadece belirli bir yerin ekran fotoğrafını alacak. (Ve bilgisayarda bir yerde saklanacak)

Sonra eklediğim bir süre sonra sırayla linklere tekrar girilecek ve aynı yerin ekran fotoğrafı çekilecektir. Ekran görüntüsü önceki gün çekilen ekran görüntüsü ile aynı olması durumunda bildirim verecektir.

Beceriler: PHP, HTML, JavaScript, Web Sitesi Tasarımı, CSS

Daha fazlasını gör: copywriter 人工, các tay máy freelancer sài gòn, fotoğrafın üstüne yazı yazma online, fotoğrafın üzerine yazı yazma online, freelance copywriter 人工, freelance translator 人工, freelancer sitesinde en çok hangi program rabet görüyor, freelancer ön ödemeli mi, graphic designer 人工, product designer 人工, 社交媒体, 修图, 软件开发, 人力资源, 产品, 供应商采购, 邮件处理, 人力, 微信公众平台, Génie électrique

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Konya, Turkey

Proje NO: #29243631

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $635 teklif veriyor

SafoLee

Detaylı bilgi için iletişime geçin. Hi , for my working samples ** [login to view URL] ** [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] [login to view URL] Daha Fazla

$1250 USD in 45 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
mecogorkem98

Sorununuzu çözebileceğime inanıyorum. Daha önce javascript ile bu tarz bir işlem yapmıştım. C# ile daha önceden deneyimim var. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

$20 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0