Kapalı

Wordpress Eklentisini Özelleştirme

İzmir'de ki Çocuk Tiyatromuz için wordpress tabanlı internet sitesi yapı[url removed, login to view] kurduğum oyun takvimi,koltuk seçme ve ödeme alma eklentisini Bize uyarlayabilecek birini arıyorum.

Örneğin,Bilet Al butonuna tıkladıktan sonra koltuk seçme eklentisi pop-up olarak açılıyor. Ben sayfaya gömülü olsun istiyorum. Ödeme yöntemi olarak sadece paypal var. Ya bir banka ile ya da paytr ile ödeme yöntemini kullanacağım. oyunlarımız Aynı Gün 3 seans şeklinde oluyor ama eklentide her saat için ayrı etkinlik oluşturmak gerekiyor .Onu tek etkinlik içinde seans seçme özelliğini ekleyebilmek [url removed, login to view] olarak bilet al tıklayınca hemen siteye kayıt olma istiyor. İnsanların siteye kayıt olmalarını [url removed, login to view]ı bilgileri Bilet alırken bize yazsın yeter. Umarım anlatabilmişimdir. İşi yaparım diyen arkadaşımızla daha detaylı konuşuruz. [url removed, login to view] Özelleştirilecek eklentinin linki.

Beceriler: Uzantılar ve Eklentiler, PHP, WordPress

Konum: İzmir, Turkey

Daha fazlasını gör: wordpress para servicios relacionados con el ámbito del turismo, , Solicito la creación de un plataforma web creada con el gestor de contenidos wordpress para servicios relacionados con el ámbi, criação de sites wordpress, Thất Tình (MV Thái Đầy Cảm Động) - Trịnh Đình Quang, việc làm php developer tại đà nẵng đà nẵng, việc làm personal assistant to tại đà nẵng đà nẵng, việc làm interior designer architect tại đà nẵng đà nẵng, việc làm graphic designer tại đà nẵng đà nẵng, việc làm graphic designer tại đà nẵng, tìm việc freelance ở đâu, làm freelancer ở đâu, làm freelance ở đâu, data entry home の 求人 情報, chương trình đào tạo copywriter, broşür tasarım

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #14696058

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $25 teklif veriyor

GREYWOLFSOFTWARE

Merhaba size Wordpress siteniz için yardımcı olabilirim. Referanslarımız için [login to view URL] sitemiz.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(1 Yorum)
1.1