Kapalı

Wordpress ve Woocommerce Import/Export

Merhabalar Arkadaşlar;

Wordpress tabanlı sitemizde kurulu olan "Woocommerce" eklentisine geliştirme yapılacaktır. Bildiğiniz gibi ürünleri "Excel/XML" yapısında çıktı vermiyor. Sitemizde 2200+ ürünümüz var, bu ürünlerde zaman zaman fiyat güncellemesi gibi işlemler yapılmaktadır. Ancak bu işlemi maalesef toplu olarak yapamıyoruz şu anda aradığımız arkadaş "Wordpress ve Woocommerce" üzerinde uzman olmalıdır.

İşin Özeti:

Sitemizdeki tüm ürünleri bir excel dosyasına export ederek, ürün kodu, adı, fiyatı, markası, kategorisi vb. değişiklikleri yapabileceğimiz şekilde ayarlamak. Tabi değiştirilen dosyayı bir de "Woocommerce" e göre import edebilmek. En önemlisi ve acil olanı toplu şekilde fiyat değişikliği yapabilmek arkadaşlar.

Aranan arkadaşta aranan nitelikler:

PHP, MYSQL, Wordpress, Woocommerce, Eticaret alanlarında bilgi sahibi ve disiplinli, iletişim sorunu olmayan bir kişi olmasıdır. Projemizle ilgili detaylı bilgileri soru / cevap şeklinde açıklayabiliriz.

Beceriler: MySQL, PHP, WordPress

Daha fazlasını gör: iniz, xml export, tabi, import/export, import export, mysql excel export, wordpress import xml mysql, export mysql wordpress, import export prestashop woocommerce, export wordpress mysql, mysql import xml, import mysql excel excel, woocommerce export, woocommerce excel export, import xml wordpress php, mysql import excel, excel import mysql, xml import woocommerce, php xml import mysql, import woocommerce xml

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) İstanbul, Turkey

Proje NO: #7309395

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $144 teklif veriyor

trkr

Merhaba, Standart woocommerce kurulumu ile oluşturulan ürüne ait tüm bilgileri (fiyat, açıklama, fotoğraf vs.) xml olarak export edebileceğiniz, xml dosyası üzerinde yaptığınız değişiklikleri yine topluca import ede Daha Fazla

$500 USD in 15 gün içinde
(55 Değerlendirme)
6.2
syedumairumar786

A proposal has not yet been provided

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(111 Değerlendirme)
5.6
iena1792

Dear Sir, I am really interested to work on this project. I can start the work immediatly and can assure the best service from my end. I am waiting here to discuss about your project, please come on chat. Best re Daha Fazla

$85 USD in 4 gün içinde
(21 Değerlendirme)
4.4
azziweb

Merhaba, Teklifinizi okudum. Bana sadece sitenin ya da Skype ya da e-posta yoluyla irtibata sormak I, istediğiniz yönde bir geliştirici duyuyorum. Seninle çalışmak için mutlu olurdu. Teşekkür Ederim.

$25 USD in 3 gün içinde
(5 Değerlendirme)
3.1
muratbk

A proposal has not yet been provided

$55 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
cesurcelik

wordpress ten bağımsız olarak sisteme girili isterseniz tüm ürünleri tek seferde, isterseniz belli gruplar halinde veya teker teker düzenlemenizi kolaylaştıracak bir yönetim paneli yapabilirim.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0