Devam Ediyor

Write some software

Windows

PHP Bir yönetim paneli ile kullanıcı giriş yaparak 6 Haneli kod üretecek, üretilen bu kodlar yazdırılabilir bir döküman haline getirilecek. Bu kodun daha önce kullanılıp kullanmadığı sorgulanacak, kullanılmış ise aktive edilmeyecek. Kullanılmamış bir kod ise programa giriş için onay verilecek.

Beceriler: PHP, Yazılım Mimarisi, Windows Masaüstü

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #16653412

Seçilen:

mooniish

More easily the requirement can be understood with it is given in English. please provide the details in English as well for more clarity.

%selectedBids___i_period_sub_7% gün içinde 167%project_currencyDetails_sign_sub_9% %project_currencyDetails_code_sub_10%
(0 Değerlendirme)
0.0

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $186 teklif veriyor

arjun366333

Ready to start the work to Write some software and generate 6-digit code by logging, We can discuss more over chat, Thanks Arjun S.

$200 USD in 3 gün içinde
(6 Değerlendirme)
3.5
rijutapatidar

Dear Client, Hope you doing well. I have gone through your requirement and as per my previous work experience i am ready to start work immediately on your project. yes i am very much expertise with HTML, CMS Daha Fazla

$155 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
omertelli

Merhaba. Açıklamada belirttiğiniz gibi bir sistemi isteğiniz doğrultusunda responsive tüm cihazlara uyumlu ve güvenli bir şekilde yapabilirim.

$222 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0