Yazılım Üret

Kapalı İlan edilme: 7 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

kendi firmamız için

[login to view URL] sitesinin aynısından yaptırmak istiyoruz.

grafik olarak farklı görünüm kabul edilebilir ancak altyapı olarak herşeyiyle aynı olmalı.

yapan vatandas: [login to view URL]

Front-end development in XHTML, CSS, JS, jQuery

Web design

Database design (Microsoft SQL)

ASP Javacript programming (OOL)

Fully editable CMS

Android application development using Java

konuları işlenmiş.

sistemi anlatayım.

yurtdısı dil okulları için teklifler verecek ve teklifin sonunda adayın iletişim bilgilerini alıp bize ulastıracak.

aday siteyi açtıgında sırasıyla sitede gördügünüz anasayfa ile karsılanacak. almak istedigi dil egitiminin hangi dil oldugunu seçecek,

haritadan yer belirleyecek,

almak istedigi dil eğitimi türü; genel yogun vb seçecek

baslangıc tarihi, süre, konaklama türlerini seçip ileri diyecek.

adayın karsısına birçok okul çıkacak, her okulun üzerine tıkladıgında birçok seçim şansı olacak - ayrışık konaklamalar, ders saatleri vb- her seçimi yaptıgında tıpkı örnek sitedeki gibi fiyat kendi kendini güncelleyecek.

sistemin altyapısı yanı databaseinde belli bilmeniz gereken şeyler var.

her okulun tıpkı otellerdeki gibi düşük ve yüksek sezona girdigi tarihler bulunuyor. bu her okul için farklı bir tarih çizelgesi izliyor. ögrenciler ise her hafta başlayabiliyorlar, farklı haftalar seçebiliyorlar. yogun sezon fiyatları kurs ve konaklamalar için farklı zaman ve parasal degerler içerebiliyor. bu nedenle her okul için ayrı bir database girdisi hazırlamak gerekmekte.

yani ögrenci ingiltere seçerse, 12 haziranda yogun sezon başlıyor ve 12 eylülde sezon normal fiyatlarına dönüyorsa, kimi ögrenci 3 aylık kurs seçip 12 haziranda baslayıp 10 eylülde bitirebilir, kimi 5 haziranda başlayıp 2 temmuzda bitirebilir. kimi ögrenci 5 haziranda başlayıp 2 ocaga kadar kurs talep edebilir her pazartesi kurs başlar ve her cuma biter. modül bunu girilen tarihlere göre, yüksek sezon farklarını da dikkate alıp mesela belli tarihler için, seçilen konaklama modeline göre 30 sterlin, bir diger modele göre 20 sterlin ekleyebiliyor olmalıdır.

yani üç temel hesaplama ekranı var. önce ilk sayfada kaba seçenekleri alıyor ve okulları listeliyor. siz okulları gördügünüzde herbirinin altında ders saat miktarını seçen ikinci bir seçenek şansı var. bunu da seçtikten sonra okulun ana hesap modülüne giriyor. burada konaklamalar ve haftalar vb degişik seçeneklerle ilgili farklı bir hesap modülü açılıyor ve seçimlere göre sonuçlanıyor.

ögrenci tamam butonuna bastıgında iletişim bilgilerini alıyor, firmaya iletiyor detayları ve iletişime geçen kişi artık biz oluyor , ögrenciye dönüş yapıyoruz.

her sene ve sene içinde de belli zamanlarda okulların paket fiyatları, kampanyaları ve tüm fiyatlandırmaları degişiyor. mutlaka bizim kolaylıkla herşeyi düzenleyebildigimiz, anlayabilecegimiz bir arka plan kullanıcı paneli de şart. mesela x okulunun genel ingilizce, yogun, iş, ielts vb birkaç kurs türünün farklı fiyat baremleri var. 1-11 hafta arası x1 lira, 11-12 hafta arası x2 lira 12-24 hafta ve üzeri için x3 lira gibi her kurs modelinin de 3 ayrı fiyat seçenegi bulunuyor. birçok okulda kurslar için belli indirimler saglıyor 1-11 hafta arası % 20, 11-24 hafta arası % 25 gibi, bu indirimleri de siteyi incelerken uygulatabileceginizi göreceksiniz. bizde de aynı modelleme ve fiyatlandırma sistemi işlemeli ve biz bu indirim oranlarını, fiyatlandırma oranlarını her yıl panelden güncelleyebilmeliyiz.

haliyle bu okulun yaklasık 4 ayrı konaklama seçenegi var . aile yanı, tek kişi çift kişilik, yurt, otel, aile yanı 1. bölge, 2. bölge ve yaz sezonlarında eklenen sezon farkları gibi.

sistem genel hatlarıyla anlatacak olursak bu şekilde. detaylı anlatmak ve yazmak istedim ki görünürde dısarıdan kısa bir sistem gibi görünse de arka planda oldukca fazla detayı bulunan bir yapılanma.

PHP Yazılım Mimarisi

Proje NO: #10631930

Proje hakkında

5 teklif Uzak proje Aktif 7 yıl önce

Bu iş için 5 freelancer ortalamada $3811 teklif veriyor

trkr

Merhaba, Sistemin işleyişini anladığım kadarıyla tarif ediyorum. Eğer bir eksik varsa iletirsiniz. - Sisteme girişler sizin tarafınızdan yapılacak - Okul bilgileri girilecek (fotoğraf, video, açıklama, adres vs. Daha Fazla

$4722 USD in 60 gün içinde
(66 Değerlendirme)
5.7