Kapalı

Yazılım Üret

Oyun Simülatörü imal ediyoruz. Örneğin Dirt 3 adlı araba yarış oyunu yüklü bilgisayarımızda. Bu oyunda normal bir oyuncu yarışı 2,5-3 dakika içerisinde bitirebiliyor. Fakat acemi biri 10 dakikaya kadar uzatabiliyor. Biz yazılımsal olarak time is up kurmak istiyoruz. Örneğin 3 dakikaya ayarlayacağız. 3 dakikalık zaman sonra erdiğinde ekrana zaman doldu yazısı gelecek. Tabi oyununda pause olması gerekiyor (esc tuşuna basılmış gibi. Oyun pause olmazsa simülatör hareketleri devam eder).

Bununla birlikte simülatöre kaç kişinin bindiğini hesaplayabilmek için sayaç her çalıştığında örneğin bir excel dosyasına saat kaçta müşterinin bindiği not edilecek. Böylece biz de günlük kaç kişi simülatörü kullanmış kontrol edebileceğiz. Snaptimer yada screenlocker gibi geri sayım yapan ve ekranı kitleyen ücretsiz yazılımlar var fakat biz buna ilaveten müşteri takibi de yapmak istiyoruz.

Beceriler: PHP, Yazılım Mimarisi

Daha fazlasını gör: freelance nda, don`t trust friendster graphics, software project nda, can`t login joomla administration, software company nda legal, nda software project, nda software, nda outsource project

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #8143577

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $515 teklif veriyor

batasoy

Selam; Istenen aralıklarla pause eden, bineni de koltuğa bağlı ağırlık sensörü gibi şeylerle kontrol eden, hatta ağırlığa göre çocuk mu, yetişkin mi tahminde bulunan bir devre, verileri de internete aktaran bir yazı Daha Fazla

$1000 USD in 15 gün içinde
(10 Değerlendirme)
3.9
OmerCD

Zaman ayarlama, ekrana yazı yazdırma ve müşteri takibi yapılabilir gibi duruyor fakat her oyun ESC komutunun programla yollanmasını desteklemeyebilir. Bunun dışında sorun olacağını düşünmüyorum.

$30 USD in 3 gün içinde
(1 Yorum)
0.3