Kapalı

Yazılım Üret

Merhaba arkadaşlar,

İstediğim: Bir sitenin hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunu öğrenebilmek. Sadece php kodunu istiyorum. Diğer kodlama dillerinde (ASP vs.) olmayacak. Çünkü PHP ile kodlayarak geliştireceğim bunu. Vaktim olmadığı için PHP uzmanı bir arkadaştan yardımcı olmasını istiyorum. Ücretİ sembolik olarak girdim.

ÖRNEK

Bir örnek üzerinden açıklamak gerekse:

Site adı: [login to view URL]

Kelime: merhaba

Google'da "merhaba" kelimesi aratıldı. [login to view URL] sitesi "merhaba" kelimesinde kaçıncı sırada? Amacım bunu öğrenebilmek.

EK BİLGİLER

Netteki birçok scripti kurup denedim. Birçoğu hatalı sonuçlar gösteriyor. Amaç doğru sıralamayı öğrenebilmek. Sıralamaya reklamlar dahil olmayacak. Sadece organik sıralama sonucunu öğrenmek gerekiyor. input ve buttona gerek yok. Sadece PHP kodunu bana iletmeniz yeterli olacak. Elinde hazır kod olan varsa demo linki sunanlar ve uygun ücret verenler tercih sebebi.

Sormak istediğiniz bir şey olursa iletin, açıklarım.

Teşekkürler.

Beceriler: HTML, PHP, SEO

Daha fazlasını gör: lg com, l com, iniz, google ru, ey, ama computer olongapo branch, forex learning video`s, ama batangas course web design programming, thesis titles ama university, ama davao website, ama courses olongapo, template company`s profile, craig`s list post

İşveren Hakkında:
( 1 değerlendirme ) Şişli, Turkey

Proje NO: #8849076

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $46 teklif veriyor

ProfitBySERP

"Hey Dude, what's up?" I am here to improve your online business. I will use only white hat seo service and promise to show you significant improvement within first month. I always try to build long term business relat Daha Fazla

$64 USD in 30 gün içinde
(413 Değerlendirme)
7.6
cemalib

Konuyla ilgili size sunabilecegim scriptler var elimde. istediğinizi karşılayacak olan vardır diye düşünüyorum.

$55 USD in 3 gün içinde
(67 Değerlendirme)
6.0
fuatturkmen

Bir öneri henüz sağlanmadı

$35 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
volkanyilmazer

Bir öneri henüz sağlanmadı

$30 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0