Masaüstü Uygulaması Geliştirme

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı

Python ile yazdığım bazı hesap ve simülasyon programları var.

Bunları kullanıcı arayüzü olan programlar halinde yapmak istiyorum.

Uygulama içeriğinde kullanıcıya sürükle bırak ikonlarla akım şeması çizdirme, ikonlar arası bağlantıyı sağlamak için bağlantı okları çizdirme. Her ikona ait parametreleri alma vb. işlemler olacak. Ayrıntılı bilgi ve benzer bir uygulama telefonda anlatabilirim veya gösterebilirim.

Yazılımcı arkadaş sadece programı yapmayacak aynı zamanda ekip gibi çalışacağız ve bu noktada öğretici pozisyonu da olacak. Bir nevi takım arkadaşı gibi.

Python

Proje NO: #31887549

Proje hakkında

3 teklif Uzak proje Aktif 1 yıl önce

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $14/saat teklif veriyor

saubhagyamweb

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_ Hello Hope you are doing well! It's my pleasure to review your project requirement, I have few questions regardin Daha Fazla

$15 USD / saat tutarından itibaren
(25 Değerlendirme)
6.4
rexzetsolutions

Yes, i am strong python developer expert. i can Desktop Application Development. Message me i am ready to start work form right now.

$15 USD / saat tutarından itibaren
(11 Değerlendirme)
4.6
fowix40968

Hi there, I can help you with this and would love to work with. Kindly share details so I can go through and start work ASAP. An experienced WordPress, Ecommerce, website, mobile app developer, also a hard-working, rel Daha Fazla

$12 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0