Üniversiteler İçin Ders Programı Otomasyonu-(Integer Linear Programming Tekniği ile)

İptal Edildi İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
İptal Edildi Teslim sırasında ödenir

Yazılım Mühendisliği bitirme projem için "Integer Linear Programming" kullanarak üniversiteler için otomatik ders programı oluşturan bir programa ihtiyacım var

Bir arayüzümüz [login to view URL]ımın pek önemi yok basit temel bir tasarım beni kurtarıyor.

Arayüzde ders programı için belirlenen kısıtların(öğretmenler sınıflar ders saatleri günler vs) girilebileceği bir alan olacak.

Kullanıcı kısıtları(öğretmenin çalışmak istediği günler maks min çalışma saatleri gibi) girdikten sonra kısıtları karşılayan bir ders programı tablo şeklinde arayüz üzerinden kullanıcıya sunulacak.

Programlama dili olarak integer linear programming kütüphanesi içeren herhangi bir dil (Python, Java vs.) tercihi size kalmıştır kullanılan teknik ILP olmalıdır örneğin python daki Pulp kütüphanesi..

## Eklediğim ss ler örnek yapılan bir projeye [login to view URL] bir çalışma bekliyorum.Kısmen benzer proje pdfleri kodları görselleri elimde mevcut mesaj atarsanız süre ve ücret gibi detayları da konuşuruz.

Proje çok büyük boyutlu olarak düşünmüyorum sadece ödev olduğunu göz önünde bulundurursanız memnun olurum..

Python Java C# Programlama Graphical User Interface (GUI) Matlab ve Mathematica

Proje NO: #29964088

Proje hakkında

1 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $30 teklif veriyor

shaojin

Hi! I am happy to put my bid on your project. I have read your requirement carefully and I am interested in this project. I have a tons of experience in Java /python/c#. If you`ll hope to work with me, I am confident t Daha Fazla

$30 USD in 2 gün içinde
(1 Yorum)
0.9