Kapalı

Python Yazılım(PyQt5) --

İçeriği şu şekilde kullanıcı giriş ekranı olan bir arayüz [login to view URL]ş yaptğınızda müdür ve çalışan için ayrı ekranlar açılıyor. İçerik olarak bir tek makina verileri var içerisinde (sıcaklık,basınç vb.) bunların grafiksel olarakta görüntülenmesi lazım. Ben programın arayüzlerini yaptım fakat eksiklikler var. Sayfa bağlantılarının yapılması(signal,slot), database oluşturup verilen çekilmesi, grafik oluşturma görüntüleme.

Projede pycharm idesinde calısıyorum projede bana yardımcı olabilecek arkadaşlar arı[login to view URL] olarakta yardımcı olabilecek arkadaşlar önceliğimdir. Mesaj atarsanız detaylarını konuşabiliriz bilen arkadaşlar için çok bir zaman alacağını düşünmüyorum.

Beceriler: Python, Yazılım Mimarisi, SQL, Mühendislik

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #29586282

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $35 teklif veriyor

BeratOZDET

Merhaba projenize yardımcı olabilirim. Daha önce python ile veritabanı ve arayüz geliştirme üzerine çok defa projede bulundum şu an da çalıştığım pozisyonda PyQt5 kullanarak görüntü işleme programı yapmaktayım istersen Daha Fazla

$50 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da web sitemizden bana ulaşabilirsiniz.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0