İptal Edildi

Python Yazılım(PyQt5)

İstediğmi yazılım okulumda bana verilmiş olan bir ödev. İçeriği şu şekilde kullanıcı giriş ekranı olan bir arayüz [login to view URL]ş yaptğınızda müdür ve çalışan için ayrı ekranlar açılıyor. İçerik olarak bir tek makina verileri var içerisinde (sıcaklık,basınç vb.) bunların grafiksel olarakta görüntülenmesi lazım.

Ben programın arayüzlerini yaptım fakat eksiklikler var. Sayfa bağlantılarının yapılması(signal,slot), database oluşturup verilen çekilmesi, grafik oluşturma görüntüleme.

Projede pycharm idesinde calısıyorum projede bana yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum.Ücretsiz olarak yardımcı olabilecek arkadaşlar önceliğimdir karşılığında değerlendirmede bulunabılırım veya elimden başka bir şey gelicek ise onuda yapabilirim ödeyecek çok bir param yok malesef. Mesaj atarsanız detaylarını konuşabiliriz bilen arkadaşlar için çok bir zaman alacağını düşünmüyorum.

Beceriler: Python, Yazılım Mimarisi, SQL

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #29034490

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $20 teklif veriyor

Haciefv0

Merhaba eger isterseniz ben size yardimci ola bilirim .Azerbeycanda Yazilim muhendisligi okuyorum 1 ci sinifim daha hem size yardimci olmak hemde kendimi gelistirmek icin sizinle birlikte ucretsiz olarak calismak ister Daha Fazla

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0