Kapalı

Telegram kanalından gelen belli özellikteki mesajı işleyip binance future de işlem açıp otomatik kâr al ve stop koyacak yazılım.

Resimde görülen özelliklerdeki coin için '' izole '' '' Sabit tutarlı giriş ( Sabit değerini istediğim zaman değiştireceğim. ) '' ve çarpanını istediğim şekilde belirleyebileceğim ve değiştirebileceğim, Long ve short ayırt edip gelen mesaja göre işlem açabilecek bir yazılım yazdırmak istiyorum. Kâr alma noktası ise 3. değer olacak. Stop aynı şekilde kalacak. Ne ile yazıldığı önemli değil. Başka bir pc de Telegram ve yazılım sürekli çalışacak.

Beceriler: Python

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) manisa, Turkey

Proje NO: #33839535

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $217 teklif veriyor

PoojaRautela417

Hi there, I can develop script in Python according to your requirements. I have completed lots of similar project before for another clients. I am expert in C#, Python, Automation, Django, Flask, JavaScript, Node.js, C Daha Fazla

$250 USD in 4 gün içinde
(28 Değerlendirme)
5.2
DanielDadiani

Merhabalar Efendim, Bizim elimizde boyle bir robot oldunu bildirmek istedim ve biz bunu en az zamanda sizin mesaginiza gore ayarlaya biliriz, örneklem olarak size bir kac eski den yapilmis isi gostere [login to view URL] fazl Daha Fazla

$140 USD in 3 gün içinde
(1 Yorum)
4.2
h42iki

Merhabalar ismim Yasin , 4 yıllık web geliştirme uzmanıyım. İstediğiniz şekilde daha önce 2 yıl önce bir bot yazmıştım. Size de buna benzer bir bot yazabilirim .

$185 USD in 3 gün içinde
(2 Değerlendirme)
1.8
hamdmrady63

Merhabalar Istediginiz botu yazabilirim detaylari konusmak icin benimle irtibata geciniz tesekkurler Hamed Moradi

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(6 Değerlendirme)
1.3
AlgoritmaTurk

Chatten isteklerini ayrıntılı konuşabiliriz. Python ve tkinter/PyQt ile visual desktop uygulama yapabilirim.

$250 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
serkantaghan

Merhabalar, ismim Serkan. 6 yıldır yazılım geliştirici olarak çalışıyorum. Son 2 yıldır trade botları ile ilgileniyorum. Benzer bir uygulama yapmıştım. Size de yardımcı olmak isterim.

$225 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0