Kapalı

Benim için Potansiyel Müşteriler Bul

AVANSNET elektronik veresiye kartın kuruluş amacı Market, Bakkal, Lokanta, Okul, Yurtlar, Benzin istasyonları, Toptancı, Yapı marketleri v.b firmaların müşterine karşı daha şeffaf ve prestijli olmalarını sağlamaktır. AVANSNET müşterilerinizin aldıkları ürün veya hizmeti değişen iş şartlarında her an hazır bir şekilde borç durumlarını görmelerini sağlayacak; böylelikle bilgiye ulaşmak, onu ortaya çıkarmak ve kullanmakta büyük beceri gösteren başarılı firmalar arasında yer almalarına imkan tanıyacaktır.

Farklı iş alanlarındaki tecrübe ve deneyimlerini baglı bulunduğu sektöre fazlasıyla aktaran ve kullandığı teknoloji, kaliteyle daha üst düzeye çıkartmayı hedefleyen AVANSNET özverili bir şekilde çalışmayı kendine hedef haline getiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayış içerisinde sektörün en önde giden firmalar arasında yer almayı kendine amaç edinen bir politikayla sektörde öncü olmayı hedef almıştır.

AVANSNET orta, küçük işletmeler, esnaflar, iş yerleri marketler, lokantalar için tasarlanmış basit arayüzlü çok kullanışlı,her yerde çalışabilen, her türlü kötü durumlara karşı yedekleme imkanı bulunan, özellikle basit arayüzü ile her kesimin rahatça kullanacağı çok güzel bir veresiye takip programıdır.

Karmaşık ve zor programları denemekten sıkılanlar için tasarladığımız basit müşteri ve veresiye takip programıdır. Program kullanmak için saatlerce o menüden başka menüye gezinmenize gerek yoktur. AVANSNET Elektronik Veresiye Kart müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine hazırlanmıştır. İşletmeye kurduğumuz pos cihazı ve işletmeye verdiğimiz Elektronik kartlar sayesinde müşterilerini ekleyip, borçlarını ve ödemelerini kayıt altına alayım diyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir uygulamadır. Kullanımı kolay, hızlı, pratik aynı zamanda güvenlidir.

Sistem Nasıl Çalışır

İşletmeye bir pos cihazı kurulur.

Pos cihazı mobil (data hat) bağlantısı sağlanarak hazır hale getirilir

İşletmeye Elektronik kartlar verilir.

İşletme bu Elektronik kartları veresiye verdiği müşterilerine verir. Müşteri her alışverişe geldiğinde işletme kartı çeker satışa basıp miktarı [url removed, login to view] cihazından her seferinde iki adet slip çıkarır. Böylelikle sistem müşterinin her aldığını hem yazılı hem İşletmeye verilecek olan ekranla takip altına almış olur. Müşteri borç ödemek için geldiğinde sağda solda defter aramaya yada bilgisayara girmeye gerek kalmadan pos üzerinden kartı bir kere çeker pos üzerinde bulunan borç öde butonuna bastığında müşterinin bu zamana kadar aldıklarını sistem toplar 2 adet slip halinde çıkarır.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda AVANSNET her geçen gün daha çok gelişiyor ve daha çok yetenekli hale geliyor.

Beceriler: Leadler, Satış

Daha fazlasını gör: yer, p-kay, mak kar, i`m robot yahoo script, mago m, site bul, bora demircan bul, traductor m, joomla m, restaurant m, i`m looking designer, generator m, dmos m, i`m boat traducion espa, java ile, vbnet ile audio processing apis, samuel ile, as2 ile php, keylogger ile webcam, action script ile text file

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Adana, Turkey

Proje NO: #10853545