İptal Edildi

Halı Saha Portalı Satışı (Only Turkish Please)

Merhaba,

Halı saha portalımızı ([url removed, login to view] ) kaynak kodlarıyla birlikte satıyoruz.

Projenin kaynak kodlarını , mobil uygulamasını (android) ve halı saha sahipleri için masa üstü yazılımı ile bir yıl ücretsiz destek vereceğiz. Projeyi bir firma için tasarladık ve faaliyete soktuk fakat anlaşma tam olarak sağlanamadığı için elimizde kaldı.

[url removed, login to view]:[url removed, login to view]

adresinden de görüleceği üzere google taramasında 26 sayfa sonuç çıkmaktadır. Şu anda sitede herhangi bir veri olmamasına rağmen özellikle Anadolu'dan halı saha arayan kişilerden çok sayıda telefon almaktayız.

Eğer internet üzerinden kredi kartı ile ödeme de sisteme eklenirse rahatlıkla büyüyebilecek bir pazar. Düşünün ki halı sahaların saatleri 100 - 150 TL arasında. Ülke genelinde 500 halı sahanız olsa bir günde yarısından randevu başına 2 TL alsanız ayda 15000 TL gibi bir kazancı olur. Tabi bu portalın ciddi bir firma tarafından yönetilmesi durumunda bu kazanç elde edilebilir. Böyle bir yazılması ve googleda şu anki konumuna ulaşması zaten en az 4-5 ayı bulur. Üstelik 1 yıllık da ücretsiz teknik destek ile (gerekirse noter onaylı sözleşme imzalanabilri) birlikte kazançlı bir proje.

Beceriler: Satış, Web Hosting, Web Hizmetleri, Web Sitesi Yönetimi

Daha fazlasını gör: cr&r, ba com, $150 k

İşveren Hakkında:
( 1 değerlendirme ) TRABZON, Turkey

Proje NO: #10027842

baddesigner

A proposal has not yet been provided

$23368 USD in 30 gün içinde
(2 Değerlendirme)
0.0