Find Jobs
Hire Freelancers

Kelimelerin Gücü

$250-750 USD

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 1 yıl önce

$250-750 USD

Teslimde ödenir
insanlara güzel yazılar sunan bir betimleme blogu, okuyuculara hayal güçlerini kullanarak görsel ve duygusal bir deneyim sunmayı amaçlar. Bu tür bir blogda, yazarlar, okuyuculara birçok farklı konuda ilham verici, güzel ve etkileyici yazılar sunarlar. Bu konular arasında seyahat yazıları, doğal manzaralar, sanat ve kültür, aşk ve romantizm, doğa, tarih ve daha birçok konu yer alabilir. Bu tür bir blogda, yazarlar kelimeleri ustalıkla kullanarak okuyucuların zihinlerinde canlandırabilecekleri detaylı ve dokunaklı betimlemeler yaparlar. Okuyucular, yazarların yarattığı hayali dünyalarda gezinirken, duygularınızı, düşüncelerinizi ve hayal güçlerinizi keşfedebilirler. Bu tür bir betimleme blogu, okuyuculara günlük hayatın stresinden kurtulmak ve birkaç dakikalığına hayal dünyasına kaçmak için mükemmel bir fırsat sunar. Bu blogda yer alan yazılar, okuyuculara yalnızca keyifli bir okuma deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda hayatlarını daha iyi, daha güzel ve daha anlamlı hale getirebilecek ilham verici mesajlar da içerebilir. Sonuç olarak, insanlara güzel yazılar sunan bir betimleme blogu, okuyuculara keyifli bir okuma deneyimi sunmanın yanı sıra, onları hayal dünyalarına davet ederek, onların hayal güçlerini ve duygusal zekalarını geliştirmelerine de yardımcı olur Kendime Güveniyorum ve İşimi Severek Yapıyorum
Proje No: 36069005

Proje hakkında

5 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 11 ay önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
5 freelancers are bidding on average $492 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Bu projeyi gönderdiğiniz için teşekkürler. Burada ihtiyacınızı okuyoruz ve anlıyoruz. Bazı sorgularımız var. Bu yüzden sizinle görüşmek istiyoruz. Ayrıntılı olarak görüşebilmemiz ve size kesin bir tahminde bulunabilmemiz ve başlayabilmemiz için bize bir mesaj gönderin. Teşekkürler
$660 USD 5 gün içinde
5,0 (3 değerlendirme)
1,0
1,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba. İşi alırsam yazacağım her kelimenin, kuracağım her cümlenin -hatta noktalama işaretlerinin dahi- özgün olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Yazılarımı okumadan bu konuda sizi temin edebilmemin yolunun, vereceğiniz fırsatın neticelerini görmenizden geçtiğini düşünüyorum. İşinizin emin ellerde olmasını dilerim.
$500 USD 3 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
I have my own unpublished books and I trust my imagination completely. I am experienced in this subject and I will deliver quickly. I am confident in my skills in WordPress and Social Networking that will be useful for this project. I'm the perfect fit for this job because I have the necessary skills to create beautiful visual experiences for readers. My blogs attract travellers to take a look at the natural landscapes, ancient history, love affairs and nature among other topics. They can relax while they travel through these worlds in small amounts of time. My blogs offer both a pleasant reading experience as well as the ability to significantly improve the quality of life through inspirational messages.
$450 USD 5 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Anladığım kadarıyla kullanıcıların hem okuyabileceği hemde yazarların olacağı bir blog ortamı istiyorsunuz detaylarını konuşup işi yapmak isterim sizin için uygunsa iletişime geçmek dileğiyle iyi günler dilerim.
$350 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Istanbul, Turkey
0,0
0
Şub 25, 2023 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.