Kapalı

Sosyal medya konusunda bilgili

Job Description:

Medya uzmanı arıyorum bilgili olanlar tercih sebebi

Beceriler: Sosyal Ağ

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #32284193

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $304 teklif veriyor

sundevmar

Merhaba efendim, Proje gönderisi için teşekkürler, Ayrıntılarınızı kontrol ettik ve projeyle ilgili bazı şüpheleri tartışmak istiyoruz. Benzer çalışma demosunu sizinle de paylaşabilmemiz için bize mesaj da atabilirs Daha Fazla

$330 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
denizbosna

Merhabalar, toplam 3 senelik reklam ajansında bir yandan da freelance olarak sektörde 3 yıllık deneyime sahip sosyal medya uzmanıyım. Sizinle çalışmak istiyorum. Dönüş bekliyorum.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ferhatten

Ben Ferhat 25 yaşındayım yaklaşık 7 yıldır tüm sosyal medya mecralarına dair yöneticilik ve içerik üreticiliği yapmaktayım. Youtube, Instagram vb. sosyal medya uygulamalarından 50+ sertifikam bulunmakta. Aradığınız çöz Daha Fazla

$300 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
gulkarakecili

Merhaba Özel bir kurumda öğretmenlik yaptığım dönemde kurumun sosyal medya işleriyle de ilgiliydim.4 yıl boyunca paylaşımların içeriği ve görsel hazırlama gibi deneyimlerim oldu. Bu alanda araştırma yapmaktan keyif alı Daha Fazla

$300 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
iklimatanrverdi

Konuya hakim ve deneyimliyim. İstekleriniz doğrultusunda yardımcı olabilirim. Fiyat ve gün konusunda dilerseniz iletişime geçebiliriz.

$250 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
cagrisergenn

İletişim ve yaratıcılık becerilerim ve aynı anda birden fazla sosyal mecrayı yönetebilecek olmam sayesinde size katkıda bulunabilirim.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
rkaraal

projenizle ilgileniyorum. proje için gerekli olan bilgi ve beceriye sahibim. Başvurumla ilgilenirseniz bana ulaşabilirsiniz.

$400 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
mustafaguven

Merhabalar ben Teknofest Hakem Üyesi Mustafa Güven. Arzu ederseniz beraber çalışmak isterim. Sosyal mecraya alışkın olduğum için bu alanda sizlere çok iyi katkılar sunacağımdan emin olabilirsiniz.

$350 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0