Kapalı

JavaScript sayfalama ve soru sorma scripti

Merhaba,

[url removed, login to view]

bu sitedeki altyapıyı kullanabilirsin bu şekilde tuşlarla değişebilen bir içerik olacak.

[url removed, login to view] bu sayfada gösterilen alttaki go-to ve navigasyon v.s bölümlerinin tamamının aktif olmasını istiyorum. Scriptin içinde mevcut zaten.

Bu scripte ekleyeceklerin,

- sayfalar birden yüklenmeyecek. Mesela önce ilk 3 sayfa, 1 sayfa atladıktan sonra sonraki 3 sayfa şŸeklinde gidecek peyder pey yüklenecek.

- Sayfaya gitme bölümüne bir de sayfayı işŸaretle diye bir bölüm eklenecek. Basitçe bulunduğŸun sayfayı javascript ile alıp php dosyasına post etmen yeterli. Sayfanın işŸaretlendiğŸine dair bir geri dönüş çıkar ve kaybolur.

- [url removed, login to view] adresinde sol tarafta olduğu gibi bir menü istiyorum yanına. BaşlığŸa tıklayınca ilgili içeriğŸe gidecek. Sayfa numaralarını bağlayabilirsin fakat bir başlığa birden çok sayfa bağŸlanabilmeli. Mesela birinci ana başlığŸa ilk beşŸ sayfa sonraki alt başlığa 6 7 8. sayfalar ve sonrakilerde bu şŸekilde sırayla gitsin. Yeni başlığın sayfası tuşlarla veya diğer geçişŸlerle ekrana geldiğŸi zaman başlığn solunda bir circle veya bir belirteç olsun. Diğer başlığŸa gidildiğinde ana menüler açılıp kapansın buradaki gibi.

- İçerik menülerini sol tarafta konumlansın. Bunlardan bağımsız fakat onların açıldığı yerde açılan sol tarafta tekli menüler istiyorum sol altta.

- Sayfaların içerisine koyulacak bir kaç sistem var; sorular olacak, soruların bir kaç seçeneği [url removed, login to view]ı ve cevapları veritabanından değŸil php dosyasından alacak. Mesela 1. sorunun cevabı a php dosyasından bakacak verilen cevap a dan farklıysa yanlşŸ diyecek, cevaplama anında sorular üzerinde doğŸru yanlış gösterebilecek işaretlendikçe.

- GörüşŸ bildirme gibi bir opsiyon olacak. Sayfanın içerisinde yazılar var diyelim yazıların altında metin kutusu olacak belirli bir karakter girildiğŸinde (kutunun yanında karakter sayacı) metin kutusu pasif hale gelecek ve gönder butonu aktif olacak. Göndere basıldığında php dosyasına gönderecek metni fakat sayfa deşmeyecek. Sadece kutunun altında, her kutuya özel olabilecek bir mesaj çıksın. Misal bu kutu sisteminden 5 tane koydum sayfalara her birine yazılan mesaj altında özel bir şey yazabileyim, gizli bir div olabilir bu mesajın açıldığı yer yahut php dosyasından çekilebilir. Kutu pasif hale gelip benim önceden ayarladığım metin ona gözüktüğünde kullanıcının yazdığı metin orada dursun.

* Tüm bunları beraber ve ayrı ayrı kullanabilmeliyim,

* Bu scriptin dökümantasyonunun yetmediğŸi yerde bir şeyler ekleyebilirsin ama sonuna kadar dökümantasyonu kullanmanızı rica edicem.

* Bol açıklama olmalı kod bloklarında.

Beceriler: AJAX, HTML5, JavaScript, jQuery / Prototype, Yazılım Mimarisi

Daha fazlasını gör: javascript soru sorma, yer, javascript go to, ine, ey, ba com, php scripte, ona, metin, kutu, inde, e sol, benim, bas, ana, Merhaba, php kod, istiyorum, lan software, nda php

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Turkey

Proje NO: #5009907

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $942 teklif veriyor

WebBizSolution

Dear Customer, We are European Website Development company (SafetyBis Ltd) can finish your project very fast and on professional level. Not the cheapest you will find, but I think you will find our pricing afforda Daha Fazla

$425 USD in 3 gün içinde
(27 Değerlendirme)
6.6
OnKent

Merhaba. Sisteminizi belirttiğiniz tüm özellikleri içerek şekilde tamamlayabiliriz. Web ve masaüstü yazılımlar konusunda uzman bir ekibe sahibiniz. Fakat ne yazık ki belirtiğiniz bütçe bu kapsamda bir proje için faz Daha Fazla

$1200 USD in 45 gün içinde
(1 Yorum)
0.4
emredalka

Merhabalar, İsteklerinizden anladığım kadarıyla okul için gerekli bu size. Bu sitedeki profilim sizi yanıltmasın Daha önce bir çok bitirme ödevi ve yüksek lisans tezi yazdım. Daha geçmeyen projem olmadı. Zamanınız oldu Daha Fazla

$1200 USD in 60 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0