Kapalı

oto. video oluşturma programı

merhaba

uzatmadan anlatıyorum ;

masaüstü bir program istiyorum. programa eklediğim yazı ve resimleri otomatik şekilde hızlı ve kaliteli bir biçimde kısa süre içinde video haline dönüştürecek bir program istiyorum. örnek video : [login to view URL] ,, video da ki geçişler, efektler vs. aynı olabilir yada buna yakın da olabilir bunları konuşuruz. aklımda ki program bu. yapabilir misiniz ? bir hatam olmuşsa kusura bakmayın.

Beceriler: Kod yazma, Programlama, Yazılım Mimarisi, Yazılım Geliştirme

Daha fazlasını gör: video tube sk, copy writer łódź, copywriter praca zdalna łódź, serif movavi video suite, movie maker, video yapma programı iphone, video suites, movavi video suite 14, movavi video suite business, movavi sample video, resimli müzikli video yapma programı, data entry home の 求人 情報, edição de video freelancer, eleman alınacaktır online çalışacak eleman istanbul, emprego edição video freelancer, empregos estágio técnico em programação web manaus, en uygun network marketing şirketleri türkiye, en çok kazandıran network marketing şirketleri, fotonun üstüne yazı yazma programı indir gezginler, fotoğraf üzerine yazı yazma programı

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Izmir, Turkey

Proje NO: #18056101

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $250 teklif veriyor

tarikalper

Merhaba istediğinizi yapabilirim. Video Formatı Olarak Ne istiyorsunuz ? Özel bir format var mı ? Ayrıca proje için istediğiniz süre ne kadar.

$250 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0