Kapalı

Yazılım Üret

Merhabalar.

Projemiz cloud gaming. Kullanıcı oyunu cloud serverda oynuyacak. Oynatılacak oyunlar FIFA , PES , GTA V , Assassin's Creed , The Witcher gibi singleplayer oynanan oyunlar. Oyunlar server da çalışacak ve kullanıcaya ekran görüntüsü gidecek. Yani stream olucak. Serverlarda işletim sistemi Linux kullanmayı planlıyorum. Kaba olarak ekteki gibi olucak sistem.

Kullanıcılar – server bağlantısı için arada bir yazılım olucak. TeamViewer , UltraVNC tarzı bir yazılım. Farkı bir sunucuya aynı anda birden fazla bağlantı olabilecek. Bu bağlantıyı sağlayacak yazılım istiyoruz.

********************************************************************************************

Hello .

Our cloud gaming project . User game will mercilessly punish the cloud server . To play singleplayer games like FIFA, PES, GTA V , Assassin's Creed ,The Witcher . Games will run on the server and the user will go screenshot . That stream is going to be . I plan to use in the server operating system Linux. In addition the system is going to be as rough as .

Users - is going to be a combination of software for server connections. TeamViewer software UltraVNC style . Differences may be multiple concurrent connections to a server. We want software that will allow this connection.

Beceriler: C Programlama, Bulut Bilişim, Java, Yazılım Mimarisi

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) ?stanbul, Turkey

Proje NO: #8281509