Kapalı

Bir Logo Tasarımı İstiyorum

İnşaat mühendisliği statik dizayn proje ofisim için logo tasarımı yaptırmak istiyorum. Beğendiğim 8-10 adet örnek logoyu benim firmam için uyarlayarak örnek 8-10 logo yaptırıp içerisinden birisini seçerek onu düzenleyip logoyu son haline getirerek bir çalışma yapılmasına ihtiyacım var.

Beceriler: Yapısal Mühendislik

Daha fazlasını gör: Bir logo tasarla, bir logo, freelance nasıl çalışılır, freelance çalışılan siteler, freelance çalışın, freelancer com nasıl çalışılır, freelancer com nasıl çalışır, freelancer nasıl çalışır, помогите составить сНОвО иС йукв, составить сНОвО иС йукв Đ° Đ° Đş Đť р т ф, составить сНОвО иС доступных йукв, что Са сНОвО Đž Đľ Đ˝, какОо сНОвО получится иС йукв, какио сНОва иС 7 йукв ПОМнО составить , составить сНОва иС йукв Đž Đż р с т, сНОва иС йукв т Đž в Đ° р, không đăng được sản phẩm trên sendo, 怎么制作个人主页, ミシガン 日本人 求人, logo设计用什么软件好

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Ankara, Turkey

Proje NO: #29976527

Bu iş için 4 freelancer ortalamada $21 teklif veriyor

idristorluoglu

Size ekibimizle birlikte isteğinize en uygun logoyu tasarlıyacağız. Logomuz hem bizim ufkumuzca hemde sizin istekleriniz doğrusunda insanlara göz alıcı bir şekilde tasarlanacaktır.

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
levoob

Selam,sizden diğerleri gibi yüksek bir ücret talep etmiyorum ancak size vaadettiğim kalite ve kısa süre bence sizin için çok ö[login to view URL] bütün tasarım site/programlarına hakimim.İstediğiniz ürünü kısa sürede size Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
iberkau

yapılan işe göre resimlerin üzerinde oynayıp istediginiz şekilde 8 tane logo yaparım sadece örnek vermeniz yeterli

$25 USD in 4 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
mosab2008

Daha düşük bir fiyata dikkat çekici bir logo tasarlayabiliriz (istediginiz şekilde 8 tane logo) ve arzunuza uygun tasarıma ulaşmak için birden fazla değişiklik yapabiliriz . (revize seçeneği)

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0