İptal Edildi

Hi, Bonjour ve Merhabalar! Tercüme işlerinizi yapıyoruz.

Fransızca, Almanca ve İngilizce konusunda etkin kadromuzla sizlerleyiz. Tercüme konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir yerde biz devreye giriyoruz. İki kişiyiz, ve çeviri projelerinizi seve seve bekliyoruz.

Son günlerde Almanca editör/çevirmenimiz müsait olamadığı için, Fransızca/Türkçe, Türkçe/Fransızca, Türkçe/İngilizce, İngilizce/Türkçe, ve de Fransızca/İngilizce, İngilizce/Fransızca tercüme işlerinde etkin bir şekilde sizlerleyiz.

Beceriler: Çeviri, Fransızca, İngilizce (Amerikan), Türkçe, Makale Yeniden Yazım

Daha fazlasını gör: clinical project manager 工作, copywriter 人工, copywriter 工作, copywriter 工作 香港 島, data entry home の 求人 情報, freelance copywriter 人工, freelance danışmanlık nasıl yapılır, freelance japanese の 求人 情報, freelance nasıl çalışılır, freelance serbest çalışma, freelance topluluklar tercüme & çeviri, freelance translator japanese の 求人 情報, freelance translator 人工, freelance writer の 求人 情報, freelance çalışma, freelance çalışma alanı, iş ilanları home ofis freelance çağri merkezi müşteri temsil, Hi, I\ ve just joined this site to begin new life as a freelancer. I am an qualified PHP/MySQL/JS developer of 8 years of experi, allah ap ki nani ami ko jannat ma jga dy, aöf web tasarımı ve kodlama çıkmış sorular

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) İzmir, Turkey

Proje NO: #27108277