Kapalı

Golf Puan hesaplama tablosu

Golf 18 çukurlu bir spordur. her çukurun bir vuruş sayısı (3-4-5) bulunmaktadır. ayrıca her oyuncunun bir handikap puanı (1-55) bulunmaktadır. Aynı zamanda her çukurun bir zorluk derecesi bulunmaktadır (1-18) . BU üçlü kombinasyon bir araya geldiğinde o çukurdaki oyuncunun o çukur için aldığı puan hesaplanmaktadır.

İsteğimiz bu hesaplamayı ( yapılan vuruş sayısı ) ( oyuncunun handikapı) ( o çukurun zorluk derecesi) kapsamında bir program veya excel talosu ile yapabilmektir.

Beceriler: Çeviri, Grafik Tasarımı, English (US) Translator, Article Writing, Web Sitesi Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Izmir, Turkey

Proje NO: #30215505

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $86 teklif veriyor

FineIdeas

Golf Puan hesaplama tablosu Since 2012, almost from 8 years I am managing academic writing tasks successfully. I am working with my friends from different backgrounds, it means I can manage wide range of projects like Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(6 Değerlendirme)
3.4
FindGreatTalent

I'm Ahmad, I have reviewed your project details, and I am excited to offer a bid. This project fits my skills perfectly, and I believe I would be a great asset to your team. I'm professional writer with over 7 years of Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(1 Yorum)
1.4
bsimayuner

Selamlar, Ben seve seve yardimci olurum ? Excel konusunda iyiyimdir, elim de cabuktur. istediginiz zaman teslim edebilirim. Isin miktarini bilmiyorum herhangi bir ucret girdim. Sevgiler,

$111 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
tarikalper

İstediğiniz programı yapabilirim. Masaüstü veya web nasıl isetsreniz. Bunu sizin için istediğiniz platformda yayınlarım. sadece hesaplama formülünü konusmamız lazım. isterseniz uygulamayı mobil olarak yaparım.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
Mechanical13

Merhaba, istediğiniz ölçümler excel'de sizin için memnuniyetle hazırlayabilirim. İyi günler diliyorum

$40 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
batuhanozkn

Merhabalar. İstediğiniz hesaplamaları formülize ederek bir algoritma halinde hesaplatan programı sizin için yapabilirim. Geri dönüş yapabilirseniz tüm detayları görüşebiliriz. İyi günler dilerim.

$30 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ramazangmk206

Tercüme işinde azimli ve başarılı oluş[login to view URL] işi layıkıyla eksiksiz yapmak için gereken çalışmayı gayretle yapmam.

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Emirallen

I have a good experience in coding, I can easily do this job you tell, I can deliver it to you in the fastest and most beautiful way.

$60 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0