Verildi

18 Mart Çanakkale Zaferi İle İlgili Video

18 Mart Çanakkale Zaferi İle İlgili Bir Video Çalışması Gerekmektedir.

Video İçeriği Sizin Tarafınızdan Oluşturulacaktır.

İçerik Olarak Detaya Girilmeyip Savaşın Başlaması Sebepleri Önemli Gelişmeleri Yapılan Fedakarlıkları Ve Kesin Türk Zaferini Barındırmalı. Kısa Ve Öz Olmalı Sıkmamalı.

Profesyonel Bir Çalışma Maliyet Yükseltisinden Dolayı Beklemiyoruz. Bize En Düşük Maliyette Minimum 5 Dakikalık Bir Video Çıkarılması Gerekmektedir. 100 200 300 TL Gibi Rakamlarla Gelmeyin Basit Ölçekte Basit Bir Video İstiyoruz Profesyonel Birinin 1 Saat Ya da 2 Saatte Yapabileceği Bir Video. Bu Video dan Herhangi Bir Kar Elde Etmemekle Birlikte Telif Sorunu Olmayıp İnternetten Her Türlü Resim Video Ve Ses Kullanılabilir.

Beceriler: Video Düzenleme, Video Filmi, Video Servisleri

Daha fazlasını gör: joomla video players gallery virtue mart, post video blog wordpress plugin auto, flash video pop, free video chat portal, php video demand, flash video cms, adult video search, video displayed e107

İşveren Hakkında:
( 2 değerlendirme ) Denizli, Turkey

Proje NO: #9862105

Bu iş için 2 freelancer ortalamada $4/saat teklif veriyor

halilkaragozbhs

Merhaba sizin için bedelsiz bir video hazırlayabilirim. Teklif vermek zorunda olduğum içinde en düşük ücreti gösterdim sembolik olarak. Ben sizden hiç bir gelir beklemiyorum sadece bende yeni bir üye olduğum için oluml Daha Fazla

$2 USD / saat
(0 Değerlendirme)
0.0
srecem

Uzmanlığım yönetim bilişim sistemleri, bu gibi projelerde fazlasıyla bulundum. 2 yıla yakın zamandır bilgi sistemleri uzmanlığı yapıyorum.

$5 USD / saat
(0 Değerlendirme)
0.0