Web Hosting

İptal Edildi İlan edilme: 6 yıl önce Teslim sırasında ödenir
İptal Edildi

Windows Server 2012 kullanıyorum.. IIS problem yaşıyorum.. bir ip ile http port açtım ancak koyduğum sayfaları veya domaini gösteremiyorum.. örneğin .php uzantılı dosya koyuyorum onu da kabul etmiyor.. ayrıca ip adresimi domain olarak değiştirmek isityorum ancak onu da kabul etmiyor..

I am using windows server 2012.. my problem is iis that i can not display my iis my files what i add into the domain file.. for example i wanna show .php files but it does not accept..

Web Hosting Web Sitesi Yönetimi

Proje NO: #11787192

Proje hakkında

6 teklif Uzak proje Aktif 6 yıl önce

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $11/saat teklif veriyor

tanujchugh

Hi, I will audit server and check the issue and host website on the server. We will configure windows server and install below packages on it:- IIS 7 Recommended Configuration IIS: HTTP Redirection URL Rewrite Daha Fazla

$5 USD / saat tutarından itibaren
(59 Değerlendirme)
5.7
kuldeepvk

Hi, I have more than 7 years experience in setup and management of Microsoft Windows web hosting servers 2003,2008 and 2012. I passionate about server management ,providing a quality product and that is refle Daha Fazla

$5 USD / saat tutarından itibaren
(28 Değerlendirme)
4.5
ticaretvakti

Sunucunuzu istediğiniz gibi web servisi şeklinde ayarlayabilirim.,Sunucunuzu istediğiniz gibi web servisi şeklinde ayarlayabilirim.

$33 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0
kadirbozkurtoglu

Merhaba IIS dns ve domain konularında iyi derecede bilgi birikimine sahibim size bu konuda profesyonel çözümler sunabilirim.

$6 USD / saat tutarından itibaren
(0 Değerlendirme)
0.0