Kapalı

bir sanayi portal? web sitesinin tasar?m?ma ihtiyac?m?z vat

[url removed, login to view] bir sanayi portalıdır.

[url removed, login to view]

linkinde de sitemizi anlattık bu sayfa da görsel olarak zayıf ve iyi lanse etmemiz gerekiyor.

Burayı şemalarla anlatalım istedik fakat tasarım noktasında takıldık.

Sitedeki öncelikli hedefimiz firmaların bu siteye kayıt olmaları

Şu anda ana sayfa da Firmanızı ücretsiz ekleyebilirsiniz! Ve firmalar sayfalarının altında Firmanızın [url removed, login to view] da ücretsiz yer almasını ister misiniz ? linkleriyle firma çekmeye çalışıyoruz. Günde ortalama 3-4 firma kayıt oluyor. Bu rakamı artırmak istiyoruz.

[url removed, login to view] ana sayfada ve diğer sayfalarda (Google şu anda aramalarda firmalar sayfalarına daha çok link veriyor.) firmaların kendi firmasını da eklemesi ve firma eklemenin ücretsiz olduğunu anlatmak

2. hedefimiz firmaların sitelerini ekledikten sonra sayfaya talep oluşturmalarını sağlamak sitenin en önemli hatta kuruluş amacı da bu

Firmalar bir ürün ürettireceği veya alacağı zaman ürünle ilgili talep oluşturmaları bu talepleri sitede yayınlıyoruz ve bu talebe teklif verebilecek firmalara otomatik mail atıyoruz.(mail şablonunu da göndereceğim size )

[url removed, login to view] bir firma elindeki sıfır veya ikinci el ürününü makinesini satmak isteğinde depo / ikinci el ilan vermesini sağlamak biz bu ilanı da otomatik alabililecek firmalara gönderiyoruz. (mail şablonunu da göndereceğim size )

[url removed, login to view] bir firma işçi aradığı zaman işçi ilanını vermesini sağlamak bizde elimizdeki işçilere otomatik mail gönderiyoruz.

Bu hedeflerde sürekli gözüken link olarak en yukarıda bulunuyor.

Ana sayfa da bu 4 amacı destekleyen tasarım ve resimler

Beceriler: Grafik Tasarımı, Kullanıcı Arayüzü / IA, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını gör: yer, www design web de, web design sa, web design er, $t z, tak's website, sa website design, nl graphic design, ma graphic design, graphic design ma, bu graphic design, arad web design, alt web & design, 3 d graphic art, firma web design, website di, tak, portal web, olu, inde

İşveren Hakkında:
( 0 değerlendirme ) eski?ehir, Turkey

Proje NO: #4600643

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $689 teklif veriyor

pixel11

i could do this if i get some more information in english

$773 USD in 21 gün içinde
(5 Değerlendirme)
5.9
miniric3

Kia ora! [login to view URL] are a NZ based web and software design company who have seen you here on the freelance market and are really excited about working with you and treating you to the full service, professional ex Daha Fazla

$773 USD in 21 gün içinde
(4 Değerlendirme)
4.8
futureworks20

Hello, Please check your PMB. I have applied for your job. Greetings and Salutations! Thanks

$618 USD in 9 gün içinde
(9 Değerlendirme)
3.7
DESIGNERS960

Hello, I am senior Web-developer & We Provide services in .Net/MySQL/WordPress/Magento/P hp/Java/Joomla/Drupal. artist with exp over 15 years. We have team of 60 developers.

$773 USD in 3 gün içinde
(4 Değerlendirme)
2.1
smbabul

Hi, sir I am EXPERT in graphic & Website designing works.I Assure you to provide you 100% Quality Work with unlimited revisions till your are 100% satisfied Please check my PMB.

$555 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
1.0
btline

Yazdiginiz seyler gordugum kadariyla sitede zaten mevcut, bizden arayuzde iyilestirme yapmamizi mi istiyorsunuz? Bunun yaninda, sitenizin Google'daki yerini SEO calismaliyla iyilestirebiliriz.

$500 USD in 15 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wilburlikesmith

XP points!!

$833 USD in 28 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0