Kapalı

ASP ile yazılan web sitemizde düzeltme

İngilizce arayüze sahip web sitemizden form aracılığı ile yapılan işlemlerde müşteriye giden ve bize gelen maillerde yanlışlıklar ve eksikler bulunuyor. Ayrıca admin panelde Türkçe karakterlerde hata bulunuyor, Bu eksik ve yanlışlar düzeltilecek. Proje ile ilgili diğer ayrıntılar iş görüşmesinde bilahare anlatılacaktır.

Beceriler: ASP, CSS, HTML, JavaScript, Web Sitesi Tasarımı

Daha fazlasını gör: web proje, web design er, design yap, proje, c# proje, c proje, lan design, ile, print web page without lable asp net, asmx web service calling classic asp, consumir web service aspnet con asp clasico, web call asterisk website asp net, set web site search function asp, consumir web service soap con asp, call web service function classic asp, easy web scheduling application php asp, web setup project database asp, integrate web sites paypal classic asp

İşveren Hakkında:
( 6 değerlendirme ) KOCAELI, Turkey

Proje NO: #6280477

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $59 teklif veriyor

rashid35

Detaylar için skype yada İstanbul ise yüzyüze görüşebiliriz. Hataların ekran görüntülerini önceden hazırlamanız ve URL leri belirtirseniz sevinirim.

$50 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
surrealistcomtr

Teklifimizi Sürrealist Web Tasarım & Yazılım şirketi olarak vermekteyiz. Websitelerimizi ASP yazılım dili ile yapı[login to view URL] bu konuda uzmanız. Size yardımcı olmayı isteriz.

$77 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
guvenserhat

Bir öneri henüz sağlanmadı

$50 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0