airport transfer web site (havaalanı transfer sitesi)

Kapalı İlan edilme: 2 yıl önce Teslim sırasında ödenir
Kapalı Teslim sırasında ödenir

havaalanı transfer html site tasarımı yaptırılacak

Merhaba arkadaşlar, Mevcut web sitemizin ön yüzünü değiştirerek daha esnek, kullanışlı ve mobil uyumluluğu yüksek, mobil hızı daha iyi olan bir tasarım yaptırmak istiyoruz. Freelance tasarımcılardan isteğimiz, mevcut web sitemizin ve istediğimiz web sayfasının incelenmesidir. İstediğimiz site [login to view URL] gibidir. Tarafımıza sadece html,js,css,resim dosyaları iletilmelidir. Back-end tarafı kesinlikle istenmeyecektir. Front-end tarafında tecrübeli ve referansına güvenen tasarımcı arkadaşlar teklif iletebilirler.

1- Anasayfa

2- Araç Seçim Sayfası

3- Yolcu Bilgi Giriş Ekranı

4- Ödeme Ekranı

5- Onay Sayfası

Temel olarak bu 5 sayfaya ihtiyacımız vardır.

6- Tüm elementlerin olduğu detaylı 1 sayfa (bu sayfada; form, listeleme, paragraf, h1,h2...h6, buton, menü, buton gibi elementler yer alacaktır)

Diğer buton, tablo, paragraf metinleri, resim, liste gibi elementlerden de ihtiyacımız olan sayfalar tarafımızdan aktif edilecektir.

6. maddede yer alan elementler ne kadar fazla olursa güzel olur. İşi tasarlayacak arkadaşın tecrübeli olması ve tüm tarayıcılarda testini yaparak teslim etmesini rica ederiz.

Header ve footer sabit olacak şekilde, sadece orta içerik kısmı değişecektir.

Ekte mobil_app ile ilgili dokümanlar yer almaktadır. Siteyi tasarlayacak arkadaş mobil uygulamamız hakkında ve firmamız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler. İyi çalışmalar dileriz herkese.

Web Sitesi Tasarımı HTML CSS HTML5

Proje NO: #30255209

Proje hakkında

8 teklif Uzak proje Aktif 2 yıl önce

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $499 teklif veriyor

ahmedaaalnaasan

Hi, my name is Ahmed from Turkey. I speak 2 languages Arabic and English. I belong to a huge excellent teamwork specializing in Website and Application. Absolutely, I`m ready to work on your project airport transfer we Daha Fazla

$250 USD in 7 gün içinde
(12 Değerlendirme)
5.8
NextYoo

I have checked all 7 points and would like to help you .

$500 USD in 7 gün içinde
(10 Değerlendirme)
5.2
vbcool7

I have more than 7+ year experience in PHP, CI, Laravel, and its CMS. I am very comprehensive with Word Press, Magento, Woo Commerce, Php, Mysql, Html, CSS, JavaScript, Jquery, and Ajax.

$300 USD in 15 gün içinde
(7 Değerlendirme)
4.8
sundevmar

Merhaba Projenizi gönderdiğiniz için teşekkürler. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için, sizinle proje hakkında bazı noktaları ve soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tar Daha Fazla

$440 USD in 8 gün içinde
(3 Değerlendirme)
3.4
esmedyam

Bir çok projede yer aldım, benzeri bir proje daha önce bilet sistemi yapmıştım o nedenle sistem hakkında bilgim var kısa sürede de teslim edebilirim.

$500 USD in 12 gün içinde
(1 Yorum)
2.6
sertem

Merhaba, Notlarınızı okudum. Bu iş hoşuma gitti, tasarimla ilgili 100% memnuniyet garantisi verebilirim. Sonucta mevcut olan da hedef site de belli. 20 Yıllık bir tecrübeyle birlikte bu işe talibim.

$750 USD in 20 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
latilacr

Merhaba sanıyorum ki ekte verilen tasarımların html olarak çıktısını istiyorsunuz. Daha önce bir çok e-ticaret ve benzeri sistemler yaptım ve bir çok revize işlemi yaptım bu işin tam bana göre olduğunu söyleyebilirim. Daha Fazla

$600 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0