Find Jobs
Hire Freelancers

ebeyanname sıramatik

€750-1500 EUR

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 3 yıl önce

€750-1500 EUR

Teslimde ödenir
her mali müşavirlik bürosunun gin tarafından verilen 1 ebeyanname şifresi var. tüm büro çalışanları 1 şifre ile giriş yapıyor. ancak çalışanlar ebeyanname sistemine bir arayüz ile erişseler, sisteme bağlı olan kişi burada görülebilse ve o kişi çıkış yaptığında sıradaki kişiye bildirim gitse (sms, mail vs) bizim sorunumuz çözülmüş olur.
Proje No: 29740022

Proje hakkında

9 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 3 yıl önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
9 freelancers are bidding on average €922 EUR for this job
Kullanıcı Avatarı
Merhaba! Projenizi dikkatlice kontrol ettim. Mali müşavirlik ofisi ve tüm görevliler için web sitesine ihtiyacınız olduğunu biliyorum. Mükemmel bir web sitesi sağlayabilirim. Web sitesini gereksinimlerinize göre yaratıcı bir şekilde tasarlayabilir ve geliştirebilirim. Çekici açılış sayfası + alt sayfaları olan bir web sitesi sağlayacağım. ♫ 9 yıldan fazla program geliştirme deneyimine sahip kıdemli bir web geliştiricisiyim. Benim ana becerim PHP (Laravel, CI çerçevesi), Node, React ve web tasarımıdır. PHP çerçeveleri, Temalar ve Eklentiler özelleştirme ve uygulama, Grafik efektleri, HTML, CSS, JavaScript, Ödeme süreci, Ödeme Ağ Geçitleri, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW, Bootstrap, jQuery ve My SQL / MongoDB vb. . ♫ Siz memnun kalana kadar özelleştirilebilir bir iç sayfa tasarımı sağlayacağım. Her zaman temiz ve optimize edilmiş kod yazarım. Kodlama tarzım, web sitesi genişletme ve yükseltme için uygundur. Kendini işine adamış bir geliştirici olarak, gereksinimlerinizi mükemmel ve hızlı bir şekilde karşılayacağımdan emin olacağım. ♫♫ Her zaman çevrimiçi olacağım ve esnek iletişim ve tam zamanlı çalışma sağlayacağım. Siteyi tamamladıktan sonra 1 ay boyunca her zaman ücretsiz destek veriyorum. Lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Okuduğunuz için teşekkürler.
€777 EUR 7 gün içinde
4,9 (9 değerlendirme)
4,9
4,9
Kullanıcı Avatarı
Merhaba Projenizi gönderdiğiniz için teşekkürler. İhtiyacınızı inceledim. Daha fazla anlamak ve şüphelerimizi netleştirmek için, sizinle proje hakkında bazı noktaları ve soruları tartışmak istiyorum. Ayrıntıları tartışabilmemiz, doğru bir tahmin sunabilmemiz ve başlayabilmemiz için bize bir mesaj gönderin. teşekkür ederim
€750 EUR 6 gün içinde
4,8 (15 değerlendirme)
5,3
5,3
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, Wookweb'den Ceren ben. Size yardımcı olabilirim. Görüşmek isterim. Chat üzerinden ya da web sitemizden bana ulaşabilirsiniz.
€1.125 EUR 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, İsteğinizi tam olarak istediğiniz gibi yeni teknolojiler kullanılarak profesyonel bir şekilde yapabilirim. İsteğinizin gerçeklesmesi için lütfen iletişime geçiniz. İyi günler dilerim.
€1.000 EUR 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, Eğitim geçmişime ve tecrübelerime uygun olan iş ilanınız ile ilgileniyorum. Gerek eğitim hayatım boyunca edindiğim bilgiler,gerekse tecrübelerim açtığınız ilanın gerektirdiği altyapıyı bana sağladı. Yaklaşık 10 senedir web,masaüstü mobil yazılımlar geliştirmekteyim. İlanın detayları uzmanlık alanıma giren konular olduğu için bu işe talibim. Saygılarımla.
€1.200 EUR 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, teknik olarak zor bir olay değil. Sadece biraz kullandığınız sistemi öğrenmem gerekir, orada biraz vakit harcarız. Sitedeki mesajlaşma bölümünden bana ulaşabilirsiniz. Parçalı ödeme sistemiyle karşıdakine güvenmeniz gerekmiyor, zira belli bir yere kadar gelip bırakırsam başkasıyla devam edebilirsiniz ve paranız da cebinizde kalmış olur. Güven sorunlarıyla cebelleşmeyin.
€750 EUR 15 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Asp.net core ile bir arayüz tasarlanarak gib işlemlerinin buradan yapılması sağlanabilir. Projeyi analiz ederek detaylarına bakmak gerekir. Belki tek bir şifre ile herkese aynı anda sırayla işlem yaptırmakta mümkün olabilir. Bu yöntem işe yaramazsa dediğiniz gibi sırayla bildirim atılabilir.
€1.000 EUR 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, 10+ sene üzeri web, masaüstü, mobil yazılımlar geliştirmekteyim. Bot kullanarak otomasyon konularında fazlasıyla tecrübe sahibiyim. Başlamadan önce tüm süreci sizinle planlayarak projenizin istediğiniz şekilde tamamlanmasını sağlayabilirim. Saygılarımla İyi çalışmalar.
€900 EUR 14 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Izmir, Turkey
0,0
0
Mar 31, 2021 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.