Kapalı

KURUMSAL KİMLİK + WEB SİTESİ

ONLY IN TURKEY !!!

İSTANBUL - KOCAELİ (GEBZE)

Kurumsal kimlik çalışması, benzer firmaların internet siteleri analiz edilerek içerik oluşturma, site + logo + kartvizit + gerekli formların tasarlanması işlemleri vs.

Basit ve sade 3-4 sayfalık web sitesi. Ayrıca Google ayarlarının da yapılması gerekmektedir.

İşi yapacak kişi, gerekli durumda Teklas Kauçuk - Muallimköy Yerleşkesine gelecek durumda olmalıdır.

Beceriler: Web Sitesi Tasarımı, Logo Tasarımı, Grafik Tasarımı, SEO, İçerik Yazımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #31638029

Bu iş için 12 freelancer ortalamada $248 teklif veriyor

(525 Değerlendirme)
8.2
GoogleRanking

Respected Sir, I am able to get "Guaranteed 1st Page Ranking" to your Desired Keywords in your Local Google & [login to view URL] & "Tons Of Traffic" within 3-4 months for your Website so you can get good "Visi Daha Fazla

$50 USD in 31 gün içinde
(676 Değerlendirme)
8.0
(203 Değerlendirme)
7.4
(13 Değerlendirme)
5.1
SafoLee

Merhabalar ben ve ekibim projenizi en güzel şekilde hayata geçirebiliriz. Gerekmesi durumunda yüz yüze görüşme içinde uygunuz.

$800 USD in 30 gün içinde
(1 Yorum)
0.8
ssh557b13e498736

MEAN & MERN Expert I am having 8 years of experience in Website & Mobile Apps Designing & Moving ahead, I have earned solid experience in - Android Development(with Java & Kotlin) & iOS Development(with Swift & Objecti Daha Fazla

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
wookweb

Merhaba, Wookweb Creative Agency adına ulaşıyorum. İsmim Rabia. Wookweb olarak projenizi gerçekleştirmek isteriz. Web sitemizi [login to view URL] adresinden inceleyebilirsiniz. Detaylar için görüşmek isterim.

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
merveeikiel2

Bu iş ile birlikte bildiklerimi ilerletip bilmediklerimi çalışıp öğreneceğim. Gelişimime katkısıyla beraber işinizi en iyi şekilde teslim etmek için çabalayacağım.

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
vatansevdasi

Merhaba işyerim İstanbul Anadolu yakasındadır. İstediğin çalışmaları anlaştığımız takdirde hızlı birşekilde bitirip teslim edebilirim.

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
gunaltan

Merhaba , İsteğiniz üzerine gerekli çalışmaları yapabilirim. Bana ulaşmanız yeterlidir. Detayları konuşmak istiyorum... İyi Günler

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
glwbpe

Merhabalar, Google ve SEO'ya uyumlu son teknoloji, sağlam altyapı ile istediğiniz arayüze sahip bir tasarım oluşturabiliriz. Yönetim panelinden seo, yabancı dil ve içerik düzenlemesi yapabilir. Modül ekleyebilir ve çık Daha Fazla

$200 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muraton61

Merhaba, Belirtmiş olduğunuz işe talibiz. Yıllardır benzer işlerimiz bulumaktadır. İsterseniz [login to view URL] adresi üzerinden haberleşebiliriz.

$250 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0