Find Jobs
Hire Freelancers

İnternet Sitesi Hazırlığı

$30-250 USD

Kapalı
İlan edilme: yaklaşık 1 ay önce

$30-250 USD

Teslimde ödenir
Merhaba, Firmam için internet sitesi yaptırmak istiyorum, danışmalık firması olacağı için herhangi bir satış olmayacak, daha çok bilgi amaçlı ve iletişim bilgisinin yer alması gerekiyor. Ve sonrasında trafik alması önemli.
Proje No: 37829113

Proje hakkında

17 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 8 gün önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
17 freelancers are bidding on average $185 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
As someone with a deep passion for creating and designing websites, I strongly believe that I would be a great fit for your project. I've been working as an individual developer and designer for many years and throughout this time, I've grown to understand what elements make up a successful website: clean design, easy usability, and efficient content representation- all that contribute to top-notch user experience. Furthermore, my proficiency in Graphic Design would give me an edge in creating a visually appealing platform tailored to your unique needs. While your goal is primarily informative and high traffic-oriented, I'll ensure the website doesn't just serve its basic purpose but has that extra touch that would keep potential clients engaged. Overall, my skillset combined with my dedication to quality work and fast communication makes me confident in delivering a website that not only meets your specific requirements but also exceeds your expectations. I'm eager to embark on this journey with you!
$80 USD 2 gün içinde
5,0 (23 değerlendirme)
5,1
5,1
Kullanıcı Avatarı
Selamlar hem kurumsal ve güven veren web sitenizin tasarlanması hemde trafik alabilicek hale getirilmesi noktasında sizlere yardımcı olabiliriz , referanslarımıza göz atmayı unutmayın .
$200 USD 10 gün içinde
5,0 (12 değerlendirme)
4,9
4,9
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, ben Selen. Oluşturacağınız internet sitesi için metin yazma, bilgi paylaşımında bulunma gibi birçok konuda size yardımcı olabilirim. Bu konu hakkında daha ayrıntılı konuşmak isterim. Beni bu proje için tercih ederseniz hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.
$250 USD 7 gün içinde
4,8 (2 değerlendirme)
1,7
1,7
Kullanıcı Avatarı
Merhaba Bilgisayar programcılığı bölümünde okumaktayım. Web sitesi kurulumu ve yönetimi konusunda tecrübeliyim
$200 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar ben Yunus Emre. FullStack yazilim gelistiricisi ve Polyline Works adinda sirketim mevcuttur. Nodejs, Typescript, ExpressjS, ApollojS, Graphal, React, NextjS, PrismaORM, React Native, Expo v. gibi teknolojileri kullanmaktayim. Kurumsal, E-Ticaret siteleri Web ve Mobil uygulamalarinda deneyimim var. Ek 1 yil boyunca destek saglamaktayim. Büyük projelerde ekip olarak calismaktayim. Seo konusunda da bilgime güvenmekteyim. Sitede bulunan her alani panel üzerinden yonetebilirsiniz ayrica wordpress gibi herhangi bir cms altyapisi kullanmiyorum kendim custom sistem yaziyorum.
$250 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, ben Eren. 11+ yıldır yazılım alanlarında kendimi geliştiriyorum. Bu alanların başında web yazılımı ve güvenliği, siber güvenlik, mobil uygulama geliştirme ve yapay zeka yer almaktadır. Bahsetmiş olduğunuz websitesi projesini 4 gün içerisinde sorunsuz ve eksiksiz bir biçimde teslim edebilirim. Siber güvenlik alanındaki bilgim sayesinde ise herhangi bir güvenlik zafiyeti bırakmam. Projeyi geliştirirken her daim iletişim halinde olacağız. Bu sebeple tam olarak istediğiniz gibi bir proje elde edeceksiniz. Proje hakkında detayları konuşmak için mesajınızı bekliyor olacağım. İyi günler dilerim.
$70 USD 4 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Hi there! When it comes to the design application, which platform do you prefer: Adobe XD, Figma, or Photoshop? Would you like to incorporate animations into the design? Are you interested in having a multilingual website? Do you also require a chat feature for enhanced communication? Rest assured, I guarantee to accommodate any changes you may need within a 2-week timeframe. With over 5 years of experience in building websites, web applications, and mobile applications, my team and I have a rich archive of previous projects and samples that you can personalize to suit your needs. We're excited to collaborate with you to design, build, and grow your desired website! Feel free to reach out with any questions or preferences you may have.
$150 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
15 yıldır her bütçeye uygun web sitesi üretiyoruz. Teklifimizde wordpress kullarak kurumsal web sitenizi tasarlayabiliriz. Sizden logonuzu ve içerikleri edindikten sonra hızlıca çözüm üretebiliriz.
$250 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, ben sektörde 7 yıl tecrübesi olan bir yazılım mühendisiyim. Bahsettiğiniz şekilde bir web sitesini kısa süre içerisinde tamamlayabilirim. İstediğiniz zaman mesaj yoluyla detayları konuşabiliriz. Firmanızın hangi sektörde bulunduğunu belirttiğiniz dahilde size rakip analizi yaparak nasıl bir web sitesi de geliştirebileceğimizden bahsedebilirim. İyi günler dilerim :)
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Taleplerinizi nasıl karşılayacağım: Bilgilendirici ve Profesyonel Web Sitesi: Şirketinizin sunduğu hizmetleri etkili bir şekilde ileten bir web sitesi tasarlayacağım. Site, ziyaretçilere güven ve inanç aşılamak için görsel olarak çekici ve profesyonel bir şekilde tasarlanacaktır. İçerik ve Yapı: Web sitesi, danışmanlık hizmetleriniz, uzmanlık alanlarınız, ekip üyeleriniz ve iletişim bilgilerini detaylı bir şekilde içerecek. Net bir gezinme ve iyi organize bir yapı, ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca ulaşmalarını sağlayacaktır. SEO Optimizasyonu: Web sitesine trafik çekmek için arama motoru optimizasyonu (SEO) tekniklerini uygulayacağım. Bu, anahtar kelime optimizasyonunu, meta etiketlerini ve arama motoru sonuçlarında web sitenizin görünürlüğünü artırmak için yüksek kaliteli, ilgili içerik oluşturmayı içerir. Mobil Uyum: Web sitesi tamamen mobil uyumlu olacak, böylece ziyaretçilerin akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm cihazlardan sorunsuz erişim ve optimize görüntüleme deneyimi yaşamalarını sağlayacaktır.
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Creating a website for your consultancy company focused on providing information and facilitating contact sounds like a strategic move. Here's a proposal to approach this project, divided into key phases for clarity and effectiveness: Phase 1: Planning and Design 1.1. Define Objectives and Audience • Clarify your business goals for the website (brand awareness, lead generation, etc.). • Identify your target audience to tailor the website's content and design to their needs and expectations. 1.2. Content Strategy • Plan the types of information you'll present (services offered, company background, case studies, blog, etc.). • Decide on a content update strategy to keep the website fresh and engaging. 1.3. Design Considerations • Opt for a clean, professional design that aligns with your brand identity. • Ensure the website is user-friendly, with intuitive navigation to help visitors easily find information. Phase 2: Development 2.1. Choose a Platform • Consider using content management systems (CMS) like WordPress for ease of use and flexibility. • Evaluate website builders if you prefer a more hands-on approach with less technical involvement. 2.2. Technical SEO • Implement on-page SEO best practices from the start (meta tags, use of headings, mobile responsiveness, fast loading times).
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba bu projede website tasarımı hazırsa responsive olarak 7 günde bu işi teslim edebilirim. 10 revize hakkınız bulunmaktadır.
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
İstediğiniz web sayfasını sizin için hazırlayabilirim. Türkçe olarak iletişim kuracağımızdan dolayı sizlere daha iyi bir web sayfası hazırlayabiliriz. Aynı zamanda fotoğraf düzenleme konusunda da tecrübem olduğundan dolayı siteye ekleyeceğimiz görselleri de daha güzel bir hale getirebiliriz.
$250 USD 5 gün içinde
4,0 (1 değerlendirme)
0,2
0,2

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
ISTANBUL, Turkey
5,0
1
Ödeme yöntemi onaylandı
Kas 13, 2020 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.