Kapalı

10 sayfa rtl destekli css dökülecek

Bu iş için 7 freelancer ortalamada $181 teklif veriyor

DGulyasar

Merhabalar, Front-End de 3 yılı aşkın süredir tecrübem var ve vereceğiniz psd leri 3 gün içerisinde tam istediğiniz gibi teslim edebilirim. Lütfen benimle bu platform üzerinden iletişime geçin iyi günler.

$111 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
OmerCam

hizli özenli tamamlayıcı projeleriniz icin kod yazma ve otomatize etme derdiniz olmasın. baska projelerde isterseniz arka plandaki sanal service sunucularina destek verilir.

$155 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
gorkemcarkcii

Genç , zamanı bol , işini en iyi şekilde yapmayı kendine ilke bilen gelişen bir web programcısıyım. Tüm odağımı işe verip yararlı bi iş cıkartma yeteneğine sahibim.

$155 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ekremersahin

Merhaba; İstediğiniz özelliklerdeki css programlamayı profesyonel bir şekilde yapabiliriz. Daha detaylı görüşmek isteriz.

$250 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
algoritimbilisim

Merhaba, Projenizde size yardımcı olmak isterim. Geliştirmekte olduğum örnek bir proje için [login to view URL] adresini ziyaret edebilirsiniz. Kullanılan teknolojiler: HTML, CSS/Bootstra Daha Fazla

$70 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
muhammetcelepci

PSD Dosyalarını gördükten sonra net bir gün verilebilir. Profesyonel bir kodlama için geri dönüşünüzü bekliyorum. Kaliteli ve yeniden kodlanabilir bir yapı için beni tercih edeceğinizi umuyorum. İyi günler

$277 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kemalgundo

PSD Olarak vereceğiniz bilgileri koda dökmek için uygun kişi olduğumu düşünüyorum. Bu iş bitiminde müşteri memnuniyeti açısından istekleriniz üzerine yeni güncellemeler yapabilirim.

$250 USD in 12 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0