Find Jobs
Hire Freelancers

Web site ve tasarım

$30-250 USD

Kapalı
İlan edilme: 4 ay önce

$30-250 USD

Teslimde ödenir
Web sitem için düzenleme tasarım ve diğer satış mağazalarım için de aynı işlemleri yapabilecek birini arıyorum
Proje No: 37582276

Proje hakkında

20 teklif
Uzaktan proje
Son aktiviteden bu yana geçen zaman 2 ay önce

Biraz para mı kazanmak istiyorsunuz?

Freelancer'da teklif vermenin faydaları

Bütçenizi ve zaman çerçevenizi belirleyin
Çalışmanız için ödeme alın
Teklifinizin ana hatlarını belirleyin
Kaydolmak ve işlere teklif vermek ücretsizdir
20 freelancers are bidding on average $149 USD for this job
Kullanıcı Avatarı
Hello, I'm Asma,Graphic Designer and Web Developer with 8 years of experience working with clients and agencies from around the world. Creative problem solver with a passion for creating visually appealing and user-friendly digital solutions. I love building luxurious brands and designing captivating visual identities. I've worked with clients in lifestyle, property, fashion, hospitality, and luxury sectors. 24/7 Support & Faster Response . #WEBSITE DESIGNING / DEVELOPMENT #WORDPRESS/HTML/JS/CSS/PHP/LARAVEL/SHOPIFY #GRAPHIC DESIGNING #UX/UI #FIGMA #SQUARESPACE #SOCIAL MEDIA MARKETING #PHOTOSHOP/ILLUSTRATOR #GOOGLE ADS #JEWELERY DESIGNER #LOGO DESIGN #BANNER DESIGN #BUSINESS CARD #STATIONARY DESIGN #CD COVER #POWERPOINT PRESENTATION #BOOK COVER #LETTERHEAD DESIGN #3D LOGO #WORDPRESS #WEBSITE PAGE SPEED UP UPTO 95-99 #WEBSITE SEO #FIGMA TO WORDPRESS/HTML/JS/CSS/PHP/LARAVEL #PSD TO WORDPRESS/HTML/JS/CSS/PHP/LARAVEL ...... ETC :)
$120 USD 3 gün içinde
4,9 (143 değerlendirme)
6,6
6,6
Kullanıcı Avatarı
Hi! My name is Marjan and I'm here to offer you my services as a skilled applicant with over a decade of experience working on Freelancer.com. I believe I am the best fit candidate for this project due to my extensive experience; I would like to have a discussion to get to know that we both are on the same page. Once the scope will be locked, I will start working on it right away.
$140 USD 7 gün içinde
5,0 (30 değerlendirme)
5,5
5,5
Kullanıcı Avatarı
Merhaba. 8+ yıllık deneyime sahip web tasarımcısı olarak, web siteniz için düzenleme ve diğer satış mağazalarınız için benzer işlemleri gerçekleştirebilirim. Detayları konuşabilmemiz adına lütfen şu bilgileri sağlar mısınız: 1. Web sitenizde hangi özel düzenlemeleri istiyorsunuz? 2. Diğer satış mağazalarınız için benzer tasarım öğeleri veya tercihleriniz var mı? 3. Hedef kitleniz ve kullanıcı davranışları hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? 4. Projeyi başlatma zamanınız nedir ve takviminiz hakkında bir tercihiniz var mı? Lütfen sohbeti başlatarak projeyi detaylıca tartışalım. İşbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum.
$140 USD 7 gün içinde
5,0 (5 değerlendirme)
4,9
4,9
Kullanıcı Avatarı
Hello I can help you to edit and design your website and do the same for your other sales stores. I am a WordPress developer .I am a programmer with good knowledge of front-end and back-end techniques, I have nearly 5 years of experience in developing web applications. Here are the skills and knowledge part that I developed during my journey: -Wordpress Programming, Custom WordPress Plugins and Themes Development, WordPress API ,Modifying WordPress Website SEO optimization WordPress Core, WordPress Hooks, Shortcodes, Metadata, Custom Post Types, and Taxonomies - Management of Web Servers (Nginx/Apache) - Jquery, JavaScript, Coffee script - Twilio/IVR - CSS, Bootstrap, Material Design - Mail Servers (Sendgrid/Mandrill/Mailgun) - MySQL/PSQL/sqlite3 (SQL DBS) and MongoDB/Redis (No SQL DBS) - Integrate and Develop APIs - Heroku, Amazon S3, Digital Ocean - Git(Github, Bitbucket, Gitlab, and others) Could you share more details about your specific design ideas and vision for the landing pages to help me better understand your expectations? Thank You Ridhima
$180 USD 6 gün içinde
4,5 (23 değerlendirme)
4,8
4,8
Kullanıcı Avatarı
Kurumsal bir ajans olarak tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyat ile çözebiliriz , detaylar ve talepleriniz için mesaj atabilirsiniz :) Referanslarımıza göz atmayı unutmayın :)
$140 USD 7 gün içinde
5,0 (6 değerlendirme)
4,3
4,3
Kullanıcı Avatarı
Hello there! My name is Ramachandran and I am a Full-Stack web developer with over 10 years of experience. I specialize in creating dynamic and interactive websites and web applications. From designing captivating user interfaces to implementing robust back-end functionalities, I thrive on bringing ideas to life in the digital realm. I understand exactly what you are looking for with regards to web site design and development - I have the skills necessary to help you create a successful website that meets your needs. My expertise extends beyond just design and development though - I also have expertise in web security, website management and more which makes me well-suited for this project. Plus, I am eager to learn more about your project so we can begin working together on the project right away! I look forward to hearing from you soon!
$140 USD 7 gün içinde
4,7 (2 değerlendirme)
3,3
3,3
Kullanıcı Avatarı
I understand that you are looking for a developer with experience in web site design and development who can also handle ecommerce systems and desktop applications. Based on my eight+ years of software development and web security expertise, I believe I am the perfect fit for this project. With my expertise in architectural designs, 2D/3D construction drawings, landscape designs and interior/exterior designs with multiple software tools, I am well-trusted by both small and large businesses to deliver quality-driven bug-free websites and mobile applications. Additionally, I offer 24/7 client support regular communication solved issues within 24 hours one month of free maintenance dedicated team for large projects 175+ projects completed on freelancer.com Good programming experience of more than a decade Need-based bespoke website design and development If you have any further questions or would like to discuss the project further please don't hesitate to reach out to me directly...
$140 USD 7 gün içinde
4,8 (3 değerlendirme)
1,8
1,8
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar, daha öncesinde birçok site tasarımı gerçekleştirdim. Şirketlere danışmanlık hizmeti sundum. Size de yardımcı olmak isterim.
$110 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
I can help. I am a software engineer. I know Unity and android system. I fix your bugs. We can look at the problem together.
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
I Am Confident And Ready To Deliver You My 100%...
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Sevgili İlgili, İlanınızı görüp şirketinizdeki Frontend Developer pozisyonu için başvuruda bulunmak istiyorum. Web sitenizde ve diğer satış mağazalarınızda düzenleme ve tasarım işlemleri gerçekleştirebilecek bir Frontend Developer olarak, beceri setim ve deneyimimle şirketinize değer katmak istiyorum. Tasarım ve Düzenleme Becerilerim: Web tasarımı ve kullanıcı arayüzü konularındaki güçlü yeteneklerimle, estetik ve işlevselliği bir araya getirerek kullanıcı deneyimini iyileştirmekte deneyimliyim. Özellikle [Belirli Teknolojiler, Framework'ler ve Araçlar] kullanarak web sitelerini ve e-ticaret platformlarını optimize etme konusunda uzmanlaştım. Çoklu Platformlara Uyum: Sadece web siteniz değil, aynı zamanda diğer satış mağazalarınızda da benzer düzenleme ve tasarım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirim. Bu süreçte, [Belirtilen Mağaza Adı] gibi e-ticaret platformlarına aşinalığım ve bu platformlarda başarılı projelere imza atmış olmam beni öne çıkarıyor. Proaktif ve Çözüm Odaklı Yaklaşım: Karşılaşılan her zorluk bir çözüm fırsatıdır düşüncesiyle yaklaşıyorum. Proaktif bir şekilde sorunları çözmek ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yeni fikirleri değerlendiriyorum. İşbirliği ve İletişim Yetenekleri: Çapraz fonksiyonel ekiplerle sorunsuz bir işbirliği içinde çalışabilme yeteneğim ve etkili iletişim becerilerim sayesinde, tasarım ve geliştirme süreçlerini uyumlu bir şekilde yönetebilirim.
$134 USD 6 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için buradayız dilerseniz görüşme sağlayalım orta yol bulursak anlaşırsak işinizi yapmak isteriz sizlerde uygun bulursanız
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhaba, 4 yıldır edinmiş olduğum bilgi ve tecrübe ile hizmetinizi layıkıyla gerçekleştirebilirim. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
$30 USD 4 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0
Kullanıcı Avatarı
Merhabalar ilanınız bana göre çok uygun isterseniz sizlere CV'mi iletebilir. Daha detaylı bir görüşme yapabiliriz.
$140 USD 7 gün içinde
0,0 (0 değerlendirme)
0,0
0,0

Müşteri hakkında

   TURKEY bayrağı
Köseköy, Turkey
0,0
0
Ara 25, 2023 tarihinden bu yana üye

Müşteri Doğrulaması

Teşekkürler! Ücretsiz kredinizi talep etmeniz için size bir bağlantı gönderdik.
E-postanız gönderilirken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.
Kayıtlı Kullanıcı İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Ön izleme yükleniyor
Coğrafik konum için izin verildi.
Giriş oturumunuzun süresi doldu ve çıkış yaptınız. Lütfen tekrar giriş yapın.