Kapalı

Web Sitesi Oluşturma

İnt. Tab. PROGRAMLAMA: Aşağıdaki özelliklerde bir öğrenci otomasyonu hazırlayın.

a) Master sayfa ve içerik sayfası yapısını kullanın.

b) Kullanıcı girişi olsun. Şifre girişi yapanın karşısına yetkisine göre linkler gelsin. Üye kayıt sayfası olmalı.

c) Hoca not girişi yaptığında hocaya ait olan dersler ListBox içine dolsun. Hoca listeden derslerinden bir tanesini seçince o dersi alan öğrenciler karşısına gelsin. Ve hoca öğrencilerin vize notunu girebilsin.

d) Öğrenci giriş yaptığında aldığı dersler Listbox içinde gelsin. Bir tanesini seçtiğinde o dersten aldığı notları görebilsin.

e) Admin ise hem hocaları hemde öğrencileri kayıt yapabilsin. Karşısına ona göre linkler gelmeli.

Bu mantıkla basitte olsa çalışabilen bir öğrenci otomasyonu hazırlayın. Estetik olsun. Kendiniz daha da geliştirin. Ne kadar gelişmiş yaparsanız o kadar yüksek puan.

Beceriler: Web Sitesi Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Karabük, Turkey

Proje NO: #32504864

Bu iş için 3 freelancer ortalamada $23 teklif veriyor

DWSol

Hi, • This is Sairus Khalil from DW Solution online. • I'm cerified in webdesigning and development by freelancer.com. You can also check certificate in my profile. • DW Solution Online is providing Responsive Websit Daha Fazla

$20 USD in 7 gün içinde
(2 Değerlendirme)
0.8
Tahaakkustr

Öğrencinin halini en iyi öğrenci anlar. Bu projeyi bir arkadaşımla birlikte tamamlamak istiyoruz. İstenilen sürede istenilen şekilde teslim edeceğimizi önemle belirtmek isterim. Geliştirme konusunda bilgi alışverişi ya Daha Fazla

$30 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Trocse

Merhaba, Bende senin gibi yazılım okuyordum ve böyle ödevlerim çok oldu. Hocaların ne istediğini biliyorum ve kısa sürede projeyi tamamlayıp sana dönerim. Detayları mesajda konuşalım.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0