Verildi

bitcoin cüzdanları üzerine makaleler yazdırılacaktır

Merhaba bitcoin wallet(cüzdan)'ları üzerine detaylı makaleler yazdırılacaktır.

İsteklerimiz

-----------------------------------

Web tabanlı cüzdanlar

Mobil Cüzdanlar

Pc tabanlı cüzdanlar

Fiziksel cüzdanlar örnek usb ile taşınanlar.

Yukarıdaki kategorilerde hizmet veren bütün cüzdan web adresleri hakkında özgün makalelere ihtiyacımız var. Tek tek sitelerin tanıtımı yapılacak, üye olurken nasıl üye olunuyor hem resimli hem de video ile tek tek açıklanmalıdır. Bu cüzdan sitelerinin referall affilate programları yani üye başına para kazandıran programları varsa bunlar için ekstra tarafımıza bilgi verilecek. Biz sitelere üye olacağız üyelik id numaramız ile sitemiz üzerinden linklenerek kullanıcılarımız üye olabilecekler.

Makaleler wordpress, jomla ya da sizin tavsiye ettiğiniz bir script içerisine monte edilecektir. Tüm eklemeler tarafınızdan yapılmalıdır. Her eklemeye görselleride eklenmelidir. Ayrıca kullanılacak tema'da projemize uygun görsellerle süslenmelidir.Açıkcası görsellige çok önem veriyoruz.

Açıklamalı üyeliklerin videoları çekilirken sesli olabilirse iyi olur. Videolara site logomuzun eklemesini istiyoruz. Üyelik yapılırken görsellerin hazırlanması aşamasında hepsinin boyutlarının bir olmasını talep ediyoruz. Herkes tarafından anlaşılabilecek şekilde üyelik aşamaları açıklanmalıdır.

Beceriler: Article Writing, WordPress

Daha fazlasını gör: iniz, ca r, bitcoin wallet password script, bitcoin stock exchange script, bitcoin exchange website script, bitcoin mining php script, bitcoin pool website script, bitcoin pool server script, bitcoin mining pool script, bitcoin payment php script, bitcoin usd exchange script, trade bitcoin api, bitcoin bot, bitcoin trading bot, bitcoin trading interface, bitcoin mtgox trading bot, setup bitcoin server, wordpress bitcoin, Bitcoin wordpress, bitcoin merchant api

İşveren Hakkında:
( 1 değerlendirme ) istanbul, Ukraine

Proje NO: #10932018

Bu iş için 1 freelancer ortalamada $555 teklif veriyor

ozzkan2

1 ayda teslim videolu anlatımlı olarak hepsi anlatılacaktır.........................................................

$555 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0