Kapalı

Blog İçeriklerinin Yüklenmesi

Mevcut web sitesinden 325 adet blog içeriğinin wordpress üzerinden yeni web sitesine girilmedi. Mevcut web sitesindeki blog görsellerin kaydedilmesi, ihtiyaç halinde boyutlandırılması ve yazı ile eş zamanla web sitesine yüklenilmesi. Yazıları girerken yazım dil kurallarına dikkat edilmedi.

Beceriler: WordPress , Yazı Kopyalama

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Istanbul, Turkey

Proje NO: #30540777

Bu iş için 19 freelancer ortalamada $144 teklif veriyor

Zahi9

Hi, I'm an expert in WordPress. I have reviewed your job description as well and very confident to handle this project perfectly. Understood your all requirements. I have done many projects like this. I'm ready to sta Daha Fazla

$180 USD in 5 gün içinde
(203 Değerlendirme)
7.0
coder606

Melike Hanim. Istedigin sekilde yapar, varsa diger konularda da yardimci olurum. Teklif verenlerin feedbacklerine bakarak degerlendirirsenin alicaginiz sonuctan o kadar memnun olursunuz . Baglanti kurarsan sevinirim Daha Fazla

$140 USD in 7 gün içinde
(20 Değerlendirme)
4.2
NextYoo

Hi There, I do Create the best possible product, while keeping to deadlines,budgets and always creating with security in mind. *GUARANTEE:- WORK DONE OR FULL REFUND *WHY ME :- I have good Respect for clients and i al Daha Fazla

$170 USD in 3 gün içinde
(1 Yorum)
3.1
(1 Yorum)
1.9
biakyaylaa

Merhabalar, wordpress ve php konusunda uzmanım. Bloglarınızın aktarılması ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm hususlar için sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak isterim. [login to view URL]

$250 USD in 7 gün içinde
(1 Yorum)
0.6
sonusarkar20003

I will do my best in fastest data entry in one day,internet research. thanks to visit and give interest to my profile and my data entry relates service.. i am a proffesional data entry operator,internet research,copy p Daha Fazla

$140 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
rajkumar3457410

I am good typer and eideter and i will work in more accurate and i am interested in doing this work

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
mdsyedmohin

I would like to do this [login to view URL] i am a word-press [login to view URL] may trust me and consider me for the job.I will try my best to give best performance.

$150 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
shadebnajaman012

Hi mate, I'll complete the work in 7 days as properly. If I need any help I'll ask your email address. I'm not professional but I'll try my best. Thank you.

$120 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
pillirahul333

I have experience in copy typing please give me this job I will always wish well about the [login to view URL] please make sure iam here.

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(0 Değerlendirme)
0.0
badspex

merhaba, Kâtipim yüksek hız da bilgisayar kullanımım mevcut en hızlı şekilde sizlere istediğinizi sunarım.

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
sundevmar

Merhaba efendim, Proje gönderisi için teşekkürler, Ayrıntılarınızı kontrol ettik ve tahmini proje tamamlanma süresini sağlamadan önce projeyle ilgili bazı şüpheleri tartışmak istiyoruz. Tüm sorularımızı sorabilmemiz Daha Fazla

$180 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
(0 Değerlendirme)
0.0
ismailpoyraz

Wordpress'le uzun yıllardır çalışıyorum ilgili işi en kısa sürede teslim edebilirim. Referans vs. isterseniz yollayabilirim. İyi çalışmalar dilerim.

$200 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
elifsenacal

Proje hakkında bir kaç sorum var . Size ulaşabilmem için lütfen bana mesaj atar mısınız ?Saygilar......

$150 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
eefeeren60

Merhaba, Ben Eren işimde iyiyimdir uzun yıllardır bu işi yapıyorum, iyi ve temiz bir iş istiyorsan teklifimi düşünmelisin.?

$150 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
zgrvfor

Merhaba 10yıldır wordpress sistemler üzerinde çalışıyorum bana güvenebilirsiniz . İçerikler hazır ise 1-2 gün içerisinde yükleyip istediğiniz düzenlemeleri yapabilirim .

$111 USD in 2 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kurumsallife

Wordpress konusunda ve diğer ihtiyaçlarınıza ilgili profesyonel,hızlı ve özgün çözümler sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerseniz sizin için en hızlı şekilde ihtiyaçlarınızı çözebiliriz.

$150 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
canbalalan

Olabildiğince hızlı ve profesyonel bir biçimde teslim edeceğim. I'll deliver it as quickly and professionally as possible.

$130 USD in 5 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0