Kapalı

Servis Kayıt Programı

Job Description:

wordpress üzerinden veri tabanı kullanılarak Teknik servis için servis kayıt uygulaması tasarlanacak, sadece yetkilendirilmiş kişiler giriş yapabilecek. aslında gayet basit servise gelen cihazların kaydını alacağımız kişi bilgileri cihaz, batarya, kumanda gibi ekipmanların bilgi girişlerini yapıp yazdırabileceğimiz bir uygulama lazım.

Beceriler: WordPress , PHP, HTML, CSS, MySQL

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Tokat Province, Turkey

Proje NO: #36215579

Bu iş için 8 freelancer ortalamada $140 teklif veriyor

optimatech

Merhaba, Wordpress veritabanından bilgileri alarak Laravelde böyle bir yazılım yapabiliriz. Ayrıca buna benze yaptığımız bir çok farklı yazılım var. Dolayısı ile referansta gösterebiliriz.

$500 USD in 15 gün içinde
(26 Değerlendirme)
5.6
gldominios

Merhaba, Bu çözümü sizin için yapmak istiyorum. Birkaç gün içinde yapabilirim, kabul ederseniz, sizin için çözümün iki tasarımcısını yaparım. tasarımcıyı seçtikten sonra kodlamayı yapıyorum. dönüşünü bekliyorum

$140 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
ozgurmizrakli1

Merhaba projenizi gördüm,detayları konuşmak isterim. Wordpress olması önemli değilse asp ile yapabilirim Teslim tarihi,proje ve diğer detayları yazabilirsiniz.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
rootadvancedsoft

Sistemi anladım küçük detaylar var konuşulması gereken iletişim halinde olursak kolaylıkla halledebiliriz iyi akşamlar dilerim.

$50 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
MahsumSy

merhaba , iletmiş olduğum tutarla istediğiniz şekilde basit kullanımlı bir uygulama yaparım hem mobil telefondan hemde bilgisayar üzerinden stok kontrolü ve müşteri girişi yapabiliceksiniz

$150 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
serdartazegul42

Ben size mobil görünümlü servis kayıt sistemi oluşturabilirim. Bu sisteme sadece izin verilen kullanıcılar giriş yapabilir. Hatta izin verilen diğer kullanıcıların yapabileceği işlemlerde kısıtlanabilir.

$200 USD in 10 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0