Kapalı

Wordpress tema üzerinde düzenleme yapılacak

Merhaba,

Wordpress tema üzerinde bazı değişiklikler yapılacak.

Temayı inceleyebilmeniz için themeforest DOCTREAT diye aratabilirsiniz.

Temanın genel işleyişini incelediğinizde doktor ve hasta ile randevu sistemi kurulduğu gözlemlenmektedir.

Benim projem için gerekli olan revizeler;

Orjinal temada yer alan hastane kayıt işlemleri değiştirilerek "kitap yayın evi" olacak. Bu kayıt sonrasında kitap yayın evleri kendi eğitim kitaplarını satışa sunabilecek ve bu ön yüzde mağaza kısmında gözükecek.

Tüm yayın evlerinin kendine ait kitaplarını revize edebileceği, ekleyip çıkartabileceği ve düzenleyebileceği ara yüzü olacak ve bu mevcut temanın ara yüzü kullanılarak yapılacak.

Sitede bir diğer giriş olan DOKTOR girişi değiştirilerek öğretmenler girişi olacak. Burada öğretmenler kendi bilgilerini doldurabilecek temanın orjinali buna genel olarak müsade ediyor zaten.

Öğretmenler kısmı için revize edilmesi gereken tek nokta, orjinal temada yer alan doktorlar profilden kendileri rezervasyon oluştururken hastane seçimini zorunlu kılmakta sistem. Bu zorunlu kılma durumu formdan çıkartılacak ve doktorlar kendi istediği gibi kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek. Herhangi zorunlu bir alan olmadan.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, detayları daha net görüşebiliriz. Ama sitede genel olarak istediğim yapı bu şekilde, çok zor değil aslında ama anlatırken biraz zorlanmış olabilirsiniz.

Beceriler: WordPress , PHP, HTML, CSS, Web Sitesi Tasarımı

Müşteri Hakkında:
( 0 değerlendirme ) Kocaeli, Turkey

Proje NO: #27886050

Bu iş için 6 freelancer ortalamada $28 teklif veriyor

biakyaylaa

Merhabalar proje detaylarınızı inceledim. Ancak mevcut wordpress temanızdan bu işlemlerin yapılması hem maliyetli hemde ileride hız problemlerine neden olabilir. Elimde mevcut yayın evi projem vardır. Dilerseniz bunu g Daha Fazla

$20 USD in 7 gün içinde
(17 Değerlendirme)
4.3
webcian

FULL TIME INDIVIDUAL FREELANCE WORDPRESS EXPERT DEVELOPER I hope you and your loved ones are safe and secure in the current pandemic situation. I Create What You Envision   I thrive on delivering simple yet elegant Daha Fazla

1 gün içinde %bids___i_sum_sub_32%%project_currencyDetails_sign_sub_33% USD
(3 Değerlendirme)
0.1
bahadirkose

Merhaba, Profesyonel bir destek almak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir, sizlere referanslarımı ve çalışma detaylarını paylaşabilirim. Sağlıklı günler dilerim.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
Tarikmadenn

merhabalar ben Tarık MADEN Yazılım UZMANIYIM proje bazlı çalışıyorum genellikle aynı zamanda bir firmada çalışıyorum bugüne kadar bir çok müşterim oldu en son xiaomi'ye teknik servis site yazdım sizinle çalışmak için o Daha Fazla

$19 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
SleymaNKrks

Merhaba, Profesyonel destek için bana ulaşabilirsiniz, detayları hemen mesaj olarak görüşebiliriz. Başka temalar önerebiliriz. Daha kullanışlı ve hızlı. İyi günler dilerim.

$20 USD in 3 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0
kemalbekcan

İstediğiniz revizyonları anladım. Ben sizin istediğiniz revizyonları yapabilme becerisine sahibim. Projeyi bana verirseniz istediğiniz doğrultusun da revizyon etmekten memnun olurum.

$20 USD in 7 gün içinde
(0 Değerlendirme)
0.0