Freelancer logosuNasıl İşlerİşlere Göz Atın Giriş Kaydolun Bir Proje İlan Edin

Freelancer.com sunar

AMPS Müsabakası

Fütüristik içerik bölücü

Arrow Electronics ortaklığıyla

Bureau of Reclamation Sponsorluğunda

Şimdi Girin
Her Damlanın Kıymetini BilmekAMPSBöl ve Fethet

Güç sistemlerini daha güvenilir yapın

Freelancer ve Reclamation

Fütüristik içerik bölücü
Arrow Electronics ortaklığı ile Freelancer, toplam para ödülü 250.000$ USD olan türünün ilk örneği bir yarışma yürütüyor. Islah Bürosu tarafından sponsorluğu yapılan Koruma Sistemleri Otomatik Bakım Müsabakası (AAMPS Müsabakası) tüm dünyadan yenilikçileri ve mühendisleri, Islah Bürosu'nun su ve ilişkili kaynakları yönetme, geliştirme ve koruma misyonunu, elektrik güç koruma sistemlerini izleme ve test etmedeki verimi iyileştirme yoluyla daha ileriye taşımak için fikir ve çözümleriyle katkıda bulunmaya davet ediyor. Eğer şimdiye kadar büyük ölçekli altyapıda bir etkide bulunmak istediyseniz bu sizin fırsatınız.
Deftere yazı yazan kişiÖdül: Kazanan girdi başına 10.000$ USD

Koruma Sistemlerinin Otomatik Bakım Müsabakası Aşama 1

Güç sisteminin güvenliğini ve güvenilirliğini geliştirme araçları üzerine raporlar oluşturun.
Bilimsel hedeften büyülenen mühendisÖdül: 100.000$ USD tutarına kadar

Koruma Sistemlerinin Otomatik Bakım Müsabakası Aşama 2

Demonstrasyon ve işlevsel test için bir laboratuvar prototipi geliştirin.

Müsabaka

Kuzey Amerika'daki, 50 milyondan fazla insanı etkileyen bir hizmet kesintisi olan 2003 kuzeydoğu elektrik kesintisinden sonra, aynı büyüklükteki bir kesintiyi önlemek ve sistem güvenilirliğini artırmak için NERC tarafından bir test etme kuralları listesi geliştirildi. Bu liste yoğun iş gücü gerektiren elektrik koruma sistemleri için test etme ve bakım kurallarını içerir ve genellikle Islah Bürosu'nun hidroelektrik santrallerinin kapalı olmasını gerektirir. AMPS Müsabakası Islah Bürosu'nun mevcut koruma sistemlerinin, hidroelektrik santral tesislerinde donanım devredeyken test edilmesini otomatik hâle getirme çözümleri arar. Her ne kadar çözümler Islah Bürosu'nun hidroelektrik santrallerinde kullanım için talep ediliyor olsa da, bunlar herhangi bir koruyucu röle sistemi için geniş ölçüde uygulanabilirdir.
Noktalarla birleştirilen soyut fütüristik dalgalar ve çizgiler

Dahil Olun

Nasıl işler?

Müsabaka toplam ödülü 250.000$ USD olan iki aşamada yürütülecektir.

Aşama 1
Aşama 1'de, koruma sistemi testini otomatikleştirerek güç sistemlerinin güvenilirliğini iyileştiren yenilikler sağlayacak, rapor formunda, bireysel ya da takım gönderileri aranır. 10 girdiye kadar her bir girdi 10.000 USD $ alacak ve Faz 2'ye geçme şansı edinecektir.
Aşama 2
Aşama 2 çözümcüleri işlevsel demonstrasyon ve işlevsel test için bir laboratuvar prototipi geliştireceklerdir. Test Denver bölgesinde gerçekleştirilecektir. En iyi prototipe 100.000$ USD tutarına kadar ödül verilecektir. Ek olarak, 10.000$ USD tutarına kadar ödüller bireysel karşılaştırmalı değerlendirmelerde en üst düzeye çıkan çözümcülere sunularak, Aşama 2 toplam para ödülü 150.000$ USD tutarına ulaşacaktır.
Fütüristik içerik bölücü
Alanın hazır olması seviyesinde bir olgunluk için çözümler geliştirmek üzere Ortak Araştırma ve Geliştirme Anlaşması ve Islah ekibiyle iş birliği zamanı için potansiyel fırsat da mevcuttur.

250.000$ US tutarından kendi payınızı kazanmak için şimdi girin

Şimdi girin
Fütüristik çizgilerle kaplı Hoover Barajı

Islah Bürosu

Islah Bürosu, batı bölgelerdeki 31 milyondan fazla insana su getiren, ABD'deki en büyük su toptan satıcısıdır. Büro'nun 53 hidroelektrik santrali yılda 40 milyar kilowat-saatten fazla güç sağlayarak, ABD'de ikinci en büyük hidroelektrik güç üreticisi konumunda yer alır. Büro'nun çok sayıdaki programı, girişimi ve etkinliği Batı Eyaletlerine, Yerli Amerikan Kabilelerine ve diğerlerine, su ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olur. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

NASA Açık İnovasyon

Reclamation ve Freelancer ilişkisine, Freelancer'ın NASA Open Innovation Services 2 (NOIS2) ortak ihalesine katılımıyla başladı. Diğer Freelancer NOIS2 projeleri için buraya tıklayın.
Bir baraj üzerindeki köprü yapısı
Kayıtlı Kullanıcılar İlan Edlien Toplam İş
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2022 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Ön izleme yükleniyor